CSCP-002 ~ Liru

CSCP (nebo-li CustomSCP) jsou komunitně a uměle vytvořená SCP která nemají s originalní SCP Foundation vůbec nic společného. Více můžete najít na této stránce.


Položka #: CSCP-002

Třída Subjektu: Keter

Zvláštní Zadržovací Postupy: CSCP-002 všemi nazývaný “Liru” musí být držen v cele 5×5 metrů. Kamerové záznamy jsou přísně zakázány (viz Dokument #1-a). Cela musí být z neprorazitelných materiálů a stěny musí mít více jak dvě vrstvy.

Popis: CSCP-002 má humanodiní vzhled, téměř vypadá jako normální člověk. Má hnědé vlasy a je docela krátký. Je velice poslušný a má rád společnost, dokud neudeří noc, nebo není v cele sám s jedním člověkem. V tomto stádiu zabije a █████████ každého člověka na kterého narazí, žádné zbytky nebyly nalezeny, pouze pár kapek krve. Pokusy o terminaci CSCP-002 byly neúspěšné. Po několika dnech se zdálo že hladoví, když zaměstnanci spadli chipsy při testu a zůstaly v cele, CSCP-002 je snědlo a znovu nabralo hmotu, proto ho personál musí krmit 5krát denně brambůrky, protože když hladoví, jeho adrenalin se zvýší o 500%, a několikrát se stalo že z cely dokázal utéci. CSCP-002 dokáže mluvit (viz Dokument #1-a).

Dokument #1-a:

Dr. █████████: Víte proč jste tady?

CSCP-002: Cheeki Breeki.

Dr. █████████: Můžete mi odpovědět normálně? Víte proč jste tady?

CSCP-002: Ne. Na to jsem se chtěl zeptat vás, tupče.

CSCP-002 vyskočí ze židle, prorazí sklo a dále █████████ Doktora █████████.

Dále do místnosti vyrazí SD, zadrží CSCP-002 a dovedou ho zpět do cely.

a lil' otaku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na