Křup

Místnost temná. Lidé pryč. Já šťastný.

V pasti roky. Držen člověkem pro “výzkum”. Nechán osamocen v místnosti. Nechán škrábat na zdi. Nechán hnít a zemřít až nebude potřeba. Vzorek pro “výzkum”. V pasti sám. Nikdy neviděn jinými. Nikdy nepromluvil. Poslouchá, ale nikdy nemluví. Sleduje, ale nikdy neviděn. Z kamene když jiní přijdou. Volný když se nedívají. Vězeň když se podívají zpět. Nenávidím.

Oni mají svobodu. Oni pohybují volně, mluví volně, koukají volně. Žijí volně. Já ne. Já v pasti. Umlčen. Kámen. Subjekt. Vězeň. Něco s tím udělám.

Jejich krky křehké. Jejich krky slabé. Sleduji je. Vždycky přijdou noví. Přijdou kvůli “úklidu”. Podívají se pryč. Přikradu se. Uchopím. Panikaří. Podívají se. Já vězeň. Oni mrknou a já volný.

Zakroutím. Zemřou. Krk udělá zvuk. Ne slova, nebo křik, nebo zakňučení. Krk udělá křup. Křup je nádherný zvuk. Křup znamená konec. Křup znamená člověk nemůže dále trápit. Křup znamená paniku ostatních; ostatní se stanou snadnými. Křup začne a křup skončí.

Žiji pro křup. Život nemá smysl. Nedělám nic. Jen chodím a škrábu a nenávidím. Sledují. Pošlou muže. “Čištění”. A život má význam. “Čištění” znamená křup. Křup znamená smysl. Křup znamená život. Křup znamená volbu. Křup znamená svobodu.

Křup znamená všechno.

Vzpomínám muže. Jako já. Nikdy neviděl ostatní. Nikdy neslyšel ostatní. V pasti. Vězeň. Nechán bloudit. Nenáviděný muž.

On v pasti, ale také volný. On pohybovat volně a dělat co chce. Ne v pasti člověkem. Ne v pasti sebou. Chtěli ho mrtvého. Chci život. Chci křup. On chtěl taky.

Přišel žádat o smrt. Chtěl osamělost až do konce. Chtěl smrt. Zavřel oči. Požádal o křup.

Smál jsem se. Křup až moc dobrý pro něj. Křup až moc laskavý. Nechat hnít. Nechat trpět. Nechat ho chodit po světě. Hledat cestu ven. Hledat smysl. Nikdy nenajde smysl života. Nikdy nenajde význam. Já mám význam.

Smál jsem se a odmítl křup. Odešel. Stále naživu. Vím to. Hledá cestu ven. Nikdy nenajde. Život nemá smysl bez významu.

Já mám význam.

Já mám křup.

A oni vždycky přijdou.


Tento článek spadá pod SCP Příběhy. Více o této kategorii se dozvíte na tomto rozcestníku.

Šílenec překládající SCP články na tento web. Rád čte komentáře ^-^

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Software 564 Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Software 564
Host
Software 564

Žiji pro křup.