Seminář Dr. Clefa – “Ohýbači Reality a Vy: Jak přežít, když existence nepřežila”

Dobré odpoledne, vážení. Vezměte si šálek kávy, muffin a posaďte se, prosím. A nezapomeňte, že v místnostech pro semináře jsou zakázané zbraně. Ujistěte se, že jste nechali vaše zbraně na recepci. Já vím. Je to hovadina, ale poslední co potřebuju je stížnost od O5, protože jeden z vás chodil po Modré Zóně s pistolí. Všichni v cajku? Super.

Téma dnešního semináře mi je velice blízké. Ohýbači Reality. Typy Zelená. Mary Sue, Bixbies, Tvarovači, Kouzelníci, Bohové, Ďáblové, Pozorovatelé zvenčí. Říkejte si jim jak chcete. Jsou to lidé, kteří jsou schopni měnit realitu silou své vůle. Na zabíjení a zadržování těchto lidí jsem si postavil kariéru. A vy tady jste dnes proto, aby jste byli certifikování na to samé.

Chcete znát mé tajemství? K tomu se dostaneme později. Jako první se podívejte na dveře do místnosti. Všimli jste si něčeho? Podívejte se znovu. Jaké dveře?

Ano. Dveře jsou pryč. Podívejte se zblízka, pokud chcete. Dotkněte se jich. Nejsou tam. Ty dveře doslova zmizely. Ale to je v pohodě, ne? Stále přece můžete vylézt oknem. Máme tu ale malý problém. Oni tu nejsou ani okna? Všechny okna jsou pryč. Není tu nic. Jen čtyři prázdné stěny, podlaha a strop. Žádná cesta ven. Ale jak jsme se dostali dovnitř?

Začínáte trochu panikařit? Žádné obavy. Jen se zhluboka nadechněte. Všechno bude zase v pořádku. Jen se trochu změnila místnost. Nic hrozného se neděje. Mohlo by to být horší. Tady jste aspoň v bezpečí. Rozhodně to není tak, že by stoly ožily a pokusily se vás zabít. Počkat. Ale je! Ty ZASRANÝ STOLY VÁS JDOU ZABÍT!

Co budete dělat? JAK CHCETE PŘEŽÍT? CELÁ PODĚLANÁ MÍSTNOST JE ŽIVÁ A CHCE VÁS SEŽRAT. SLEDUJTE TY POSRANÝ STOLY. MAJÍ ZUBY. JDĚTE OD NICH PRYČ. CHCETE ŽÍT? BUDETE MUSET BOJOVAT! NEPOKOUŠEJTE SE TO POPŘÍT. TOHLE JE SKUTEČNÉ. TOHLE SE OPRAVDU DĚJE. TOHLE JE OHÝBÁNÍ REALITY A VY ZA CHVÍLI CHCÍPNETE, POKUD HNED NEZAČNETE BOJOVAT!

Oh. Vidím skutečného DRSŇÁKA? A co chceš kurva dělat s 9 mm? Co ta zbraň udělá? Proti OHÝBAČI REALITY!? Můžu změnit ty podělaný kulky v písek. Můžu proměnit vaše oči v želé. Můžu proměnit vaší zkurvenou ZBRAŇ ve zkurvený ROHLÍK! Teď POLOŽ TU POSRANOU ZBRAŇ A LEHNI SI NA PODLAHU, TY HAJZLE. JÁ JSEM ŽIJÍCÍ BŮH A VY NEJSTE NIC JINÝHO, NEŽ ZASRANEJ HMYZ!

Co po vás chci? CO PO VÁS CHCI? Co bych mohl sakra chtít po takovém kusu hovna? Nechci NIC co mi můžete dát. Můžete jen být mojí hračkou. A to je VŠECHNO čím kdy budete, vy sráči! Nikdy nebudete nic jinýho, než hračka pro Boha. NENÍ útěku. Budete ŽÍT, když řeknu ŽIJ. Budete UMÍRAT, když vám to dovolím. Zbyla tu jen MOJE PŘEDSTAVIVOST a vy všichni jste MOJI!

Dobrá, zapněte světla. Všichni dýchejte. Nádech, výdech. Nádech a výdech… Cítíte se lépe? Dovolte mi vysvětlit, co se to právě stalo. Všichni jste právě měli bad trip. Všechno jídlo na tom stole vzadu je řízlé silným halucinogenem. Můj vlastní recept. Vytváří halucinace, které jsou velmi citlivé na vnější sugesci. V kombinaci s jednoduchou hypnózou a několika zvláštními efekty se můžeme dostat poměrně blízko tomu, jak by vypadal skutečný útok Ohýbače Reality. Podpůrný personál právě pumpuje do ventilace protilátku. Na chvíli se budete cítit na hovno. Pod židlemi máte pytlíky na zvracení. Dejte tomu chvilku a všechno to vyhoďte ven.

Chtěl bych se vrátit zpět do momentu, ve kterém jste si uvědomili, co se děje. Pamatujete si na ten pocit bezmoci? Vzpomínáte si, jaké to bylo, když vám došlo, že realita přestala existovat a vy nejste nic víc, než hračky pro někoho, kdo kontroluje úplně VŠECHNO?

Pamatujte si to. A držte se toho, až se poprvé setkáte s Ohýbačem Reality. Možná vás napadlo, že je můžeme zadržet. Nebo je můžeme zkusit přemluvit. Pamatujte si, jaké to bylo, když jste byli posraní strachy a nic nebylo skutečné.

Tak zabijte toho sráče dřív, než se dozví, že tam vůbec jste.

Teď jste všichni certifikováni. Rozchod.


Tento článek spadá pod SCP Příběhy. Více o této kategorii se dozvíte na tomto rozcestníku.

Šílenec překládající SCP články na tento web. Rád čte komentáře ^-^

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ShiroUtylike Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Utylike
Člen
Utylike

Koukám že sis Clefův Seminář taky užil,Shiro 😀