SCP-001 ~ Prototyp

Číselné označení položky: #86243AR-001

Varování: Položka vykazuje agresivní a nebezpečné chování

Popis položky:

Výška 2 m, váha 44 kg (průměr se mění okolo 2-4,5 nižší nebo vyšší), věk: neznámý, šedohnědá kůže (může být pohmožděná), oko (?) barva: mléčně modrá, žádné vlasy. Vychrtlý vzhled, kostní a svalová struktura je rozdílná od ostatních zaznamenaných druhů. Nohy jsou dlouhé a tenké, zakončené ostrými černými hroty. Na každých rukách má 3 prsty, které jsou také zakončené černými hroty. Nohy a ruce jsou dvakrát delší než torzo. Žádné pohlavní orgány, anální otvor, uši, nos nebo póry kdekoliv na těle. Hlava je kulová, v poměru s tělem velmi velká, krk se zdá býti příliš tenký na to, aby podpíral hlavu. Ústa: bez rtů, jsou rozšířena do poloviny hlavy. 21 zubů, které jsou náhodně rozmístěné kolem úst; hodně se jich zdá být poničených, zkažených nebo odřených. “Oko“ je velká, kulová, mléčně modrá koule a je podle všeho udržována v hlavě nebo krku. Zdá se, že se “přikutálí” do úst, když jsou otevřené. Nemá žádnou zornici nebo duhovku.

Detaily o aktuálním udržování:

Místnost je lemovaná olovem, stále osvícená pomocí světlometu. Teplota se udržuje na 98 stupních se 100% relativní vlhkostí. Místnost je zapečetěna zpevněnými, ocelovými dveřmi. Vnější oblast je hlídána strážemi s vysoce výkonnými stroboskopy. Kdokoliv vstupující do zadržovacího prostoru by měl být vybaven stroboskopem a nosit svářečské brýle. Jakákoliv osoba pokoušející se zneškodnit položku, nebo vstoupit bez autorizace bude na místě zastřelena.

Hlášení:

Objeven v Guatemale na počátku tohoto týdne. Poprvé zaznamenán jako “démon“, který byl viděn několika chlapci na venkovské silnici. Zdál se býti nemocný a poraněný. Chlapci hlásili, že viděli stvoření supět a škubat nohama. Stvoření potom zvedlo hlavu a odhalilo své “oko“. Chlapci utekli domů, ohlašujíc místní policii onen incident. V průběhu pár dní přibylo několik hlášení o “hrozném řevu“ nebo “výkřicích“. Dvanáct lidí bylo přijato s těžkou otravou radiací do místní nemocnice a sedm bylo prohlášených za pohřešované. Shromáždil se zadržovací tým v čele s generálem Machoi ze základny ADRX-19. Hlášení Dozorčí radě od zadržovacího týmu po standardním zadržovacím neúspěchu vedlo k dalším zadržovacím protokolům rozvinutým doktorem Hermanem Keterem. Dr. Keter byl naneštěstí v počátečním testování zabit, potom co byla kreatura přesunuta do ADRX-19.

Stvoření se zdá být schopno vytváření mikro singularit, které používá jako formu teleportace a obrany. Tyto singularity mizí pár sekund po vytvoření, ale vyzařují masivní množství radiace a způsobují vážné poškození okolní oblasti. Zdá se, že “Oko” tyto singularity ovládá, protože je během jejich vytváření vždy odhalené. Je všežravý a lidi vidí jako zdroj jídla. Stvoření ukazuje známky extrémního strachu a nevolnosti v přítomnosti vysokého tepla, vlhkosti nebo světlého/blikajícího světla. Stvoření se zdá, že není schopno teleportace přes olovo a nedokáže utvořit singularity, když je ve stavu “nevolnosti”. Ve zdravém stavu, je to vysoce rychlá a inteligentní bytost. Zabila několik zadržovacích agentů svými singularitami a drápy. Občas vydává skřeky; pokusy o komunikaci selhaly.

Dodatek: Byly ohlášeny další objekty. Dozorci zvažují přestavbu ADRX-19 na specializovanou oblast pro zadržování. Hlášení z důvodu bezpečnosti mohou vyžadovat cenzuru.

Jsem vysoce funkční sociopat! Doufám, že na mě budete hodní.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na