SCP-002 ~ The “Living” Room

SCP-002 ve svém zadržovacím prostoru

Položka #: SCP-002

Třída subjektu: Euclid

Zvláštní zadržovací procedury: SCP-002 musí být nepřetržitě připojeno k vhodnému zdroji elektrického napětí, aby se udrželo ve stavu, který se jeví jako režim nabíjení. V případě výpadku proudu musí být bezpečnostní bariéra mezi subjektem a zbytkem výzkumného komplexu uzavřena a blízké okolí evakuováno. Po obnovení napájení v budově, musí být prostor vystaven střídavým paprskům rentgenového a ultrafialové záření, dokud nebude SCP-002 opět připojeno na stabilní napájení. V zadržovacím prostoru musí být udržován stálý podtlak.

V okruhu 20 metrů od SCP-002, nebo jeho zadržovací oblasti jsou nutné týmy minimálně o dvou lidech. Tito pracovníci spolu musí udržovat fyzický kontakt, aby se ujistili, že je druhá osoba stále přítomná, protože v blízkosti subjektu může být zrakové vnímání pokroucené a matoucí.

Zaměstnanci s oprávněním pod Úrovní 3 nemají přístup k SCP-002. Tento požadavek lze zrušit písemným pověřením dvou vedoucích pracovníků Úrovně 4. Osoby, které obdržely příslušné povolení se musí před kontaktem vzdát svých pozic a být během kontaktu doprovázeny nejméně pěti bezpečnostními pracovníky s oprávněním Úrovně 3. Po skončení kontaktu musí být tito zaměstnanci doprovázeni nejméně 5 km od SCP-002, kde budou 72 hodin v karanténě a podstoupí psychologické hodnocení. Jsou-li shledáni způsobilými, mohou jim být po skončení karantény navráceny jejich funkce.

Popis: SCP-002 připomíná nádorovitý, masitý výrůstek o objemu asi 60 m³. Na jedné straně se nachází poklop s otvorem vedoucím do interiéru, který vypadá jako standardní menší byt. Na jedné stěně místnosti je okno, které ale není umístěno na vnější straně subjektu. Místnost obsahuje nábytek, po jehož pečlivém prozkoumání bylo zjištěno, že je vyroben z vyřezávaných kostí, tkaných vlasů a dalších organických látek produkovaných lidským tělem. Každý objekt v místnosti je vyroben z organické hmoty o úplných nebo částečných sekvencí DNA.

Podrobnosti o objevení subjektu naleznete v Mulhausenově zprávě [Dokument 00.023.603.].

Dodatek: Zatím je zařízení odpovědné za zmizení sedmi zaměstnanců. Ve stejné době SCP-002 přidalo do svého interiéru dvě lampy, přehoz přes postel, televizi, rádio, sedací pytel, tři knihy v neznámém jazyce, čtyři dětské hračky a malou květinu v květináči. Pokusy na zvířatech, včetně primátů, nezpůsobily žádnou odezvu od SCP-002. Mrtvá těla také nevyvolala žádnou reakci. Přestože způsob, jakým subjekt zpracovává organickou hmotu do nábytku není znám, zdá se, že závisí na živých lidech.

Mulhausenova zpráva [00.023.603]

Následuje stručný záznam o objevu SCP-002

Subjekt byl objeven v malém kráteru v severním Portugalsku, kde dopadl z oběžné dráhy Země. Masitý vnějšek SCP-002 byl odhalen, poté co při dopadu ztratil vnější skořápku z tvrdého kamene. Objevil jej tamní farmář, který svůj objev ukázal starším ve vesnici. Předmět získal pozornost SCP Nadace, když agent Úrovně 4 detekoval v oblasti malou radioaktivní anomálii generovanou subjektem.

Skupina bezpečnostních pracovníků SCP pod vedením generála Mulhausena byla neprodleně vyslána do oblasti, kde rychle zajistila předmět ve velkém kontejneru a provedla počáteční testování se subjekty z nedaleké vesnice. Tři muži byli jednotlivě posláni prozkoumat vnitřek struktury, kde následně zmizeli. Po objevení této smrtící vlastnosti předmětu generál Mulhausen zadal Příkaz k ukončení úrovně 4A jakéhokoli svědka (zhruba 1/3 vesnice), aby nebylo prozrazeno nalezení objektu a jeho následná přeprava do zařízení SCP [DATA VYMAZÁNA].

Během přípravy na přepravu byli do vnitřku subjektu neočekávaně vtaženi čtyři bezpečnostní pracovníci SCP a ihned zmizeli. Po prohlídce se zdálo, že se subjekt “rozrostl” o několik nových kusů nábytku a začal vypadat jako interiér bytu. Generál Mulhausen okamžitě nařídil dodání několika obleků třídy III HAZMAT pro zbývající členy bezpečnostních týmů, kteří přepravili kontejner na čekající nákladní loď pro přepravu do Zadržovacího prostoru Nadace.

[DATA VYMAZÁNA]

 

[DATA VYMAZÁNA]

 

Po ukončení generála Mulhausena bylo SCP-002 opětovně zajištěno zaměstnanci SCP a převezeno do speciálního zadržovacího prostoru v [TAJNÉ], kde se nachází do současnosti. Po incidentu s Mulhausenem byl zaměstnancům s oprávněním pod úrovní 3 odepřen přístup do prostoru s SCP-002 bez předchozího schválení nejméně dvou zaměstnanců úrovně 4.

Metal is my guide.

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
SenteraiTook09 Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Took09
Host
Took09

Nepochopil jsem ale, proc musí být subjekt trvale v napájení:/