SCP-006 ~ Fountain of Youth

Z důvodu přímého nařízení zakladatele je přístup omezen na osoby s Dozorčím Povolením

Dozorčí Povolení uděleno


Položka #: SCP-006

Třída objektu: Safe

Zvláštní Zadržovací Postupy: Vzhledem k tomu, že povaha SCP-006 neumožňuje implementaci žádného konkrétního bezpečnostního protokolu, je nutné utajení existence objektu. Následující postupy nejsou vyžadovány pro bezpečnost personálu, ale pro skrytí účinků SCP-006 před zaměstnanci a osobami, které s ním pracují.

1: Veškerý personál, který fyzicky pracuje s SCP-006 je povinen používat kombinézy BNC třídy VI. Než bude moci personál začít příslušné procedury, musí být seznámeni s materiály SCP-006B, nebo SCP-006C. Pouze instruktáž SCP-006A je pravdivá a přístup k ní mají pouze osoby s prověrkou O5. Pro ověření správného navléknutí obleku je nutné ponoření do vody. Jakékoli bubliny naznačují narušení struktury obleku.

2: Všechny operace týkající se SCP-006 podléhají zvláštnímu dohledu. Pokud dojde ke kontaktu s SCP-006, pověřený velitel spustí postup 006-Xi-12, který informuje zaměstnance o rozsáhlé kontaminaci. V takovém případě je nutná okamžitá evakuace.

3: Každá akce, při které je odebírána kapalina z SCP-006, musí být schválena nejméně třemi osobami s prověřením O5. Tekutina musí být přepravována v obalech se čtyřmi ochrannými vrstvami a pod dohledem ozbrojeného strážce.

4: Pokud zaměstnanec přichází do styku s SCP-006, nebo kapalinou z něj, musí být vzorek po provedení nezbytných testů okamžitě uzavřen a neutralizován. Vzhledem k povaze SCP-006 je spalování nejúčinnějším způsobem zničení (úplná zpráva je v záznamu SCP-006-TerO5).

Popis: SCP-006 je velmi malý pramen, nacházející se 60 km západně od Astrakhanu. Velitelství nadace si je vědomo jeho existence již od 19. století, ale z politických důvodů jej dokázalo zajistit až v roce 1991. Na místě pramene byla jako krytí postavena chemická továrna, přičemž většina dělníků je pod kontrolou Nadace nebo Ruska. Kapalina vyvěrající z pramene byla v roce 1902 chemicky identifikována jako obyčejná minerální voda, která má však neobvyklé uzdravující účinky.

Při požití kapaliny vznikají u lidí následující vlastnosti: schopnost regenerovat poškozenou DNA, zrychlené dělení buněk, výrazně zvýšenou schopnost regenerace poškozené tkáně a neuvěřitelné navýšení účinnosti lidského imunitního systému. Po testování kapaliny na zvířatech byly v jejich tělech okamžitě zničeny veškeré nepřátelské bakterie a viry. Mnoho plazů a ptáků nebylo ovlivněno, zatímco na vyšší primáty byl účinek obdobný jako u lidí.

Metal is my guide.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na