SCP-012 ~ A Bad Composition

SCP-012

Položka #: SCP-012

Třída subjektu: Euclid

Speciální zadržovací postupy: SCP-012 musí být po celou dobu skladováno v temné místnosti. Pokud je objekt vystavěn světlu, nebo je viděn personálem, používající jiné světlo než infračervené, musí být okamžitě poslán na psychické a fyzické vyšetření. Objekt musí být uzavřený v železné krabici, zavěšené na stropě s minimálním odstupem 2,5 metru od podlahy, zdí a jakýchkoliv jiných vstupů.

Popis: SCP-012 bylo získáno archeologem, K. M. Sandovalem během vykopávek v italské hrobce, jež byla zničena nedávnou bouří. Objekt je kus ručně psaného notového zápisu nazvaný „Na hoře Golgota“, jež je součástí většího notového zápisu, který se zdá být nedokončený. U červeno-černého inkoustu, který byl předtím považován za jakousi formu bobulové či přirozené barvy inkoustu, bylo zjištěno, že se jedná o lidskou krev několika subjektů. První personál, který SCP-012 nalezl (speciální týmy Site-19), skládající se ze dvou členů, upadl do šílenství a pokusil dopsat skladbu vlastní krví, což vyústilo ve velkou ztrátu krve a vnitřní trauma.

Při následujícím vyšetřování byl několika subjektům povolen přístup k notovému zápisu. V každém případě se subjekty zmrzačily jen kvůli tomu, aby dokončili dílo svojí vlastní krví, což následně vedlo k symptomům psychózy a velkému traumatu. Těm, jež se podařilo část díla dokončit, ihned poté spáchali sebevraždu, prohlašujíc, že je nemožné toto dílo dokončit. Pokusy o zahrání hudby vyústily v nepříjemný zvukový nesoulad a každý z nástrojů neměl žádnou souvztažnost nebo harmonii s ostatními nástroji.

Jsem vysoce funkční sociopat! Doufám, že na mě budete hodní.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na