SCP-017 ~ Shadow Person

Fotografie SCP-017

Položka #: SCP-017

Třída subjektu: Keter

Speciální zadržovací procedury: SCP-017 je zadrženo v kleci z plexiskla o velikosti 100 cm x 50 cm x 50 cm, visící v betonové místnosti, která měří 6 m k 6 m k 4 m. Ke zdem, stropu a podlaze místnosti jsou připevněny obloukové lampy o vysoké intenzitě, které jsou namířeny na klec, aby bylo zajištěno, že SCP-017 bude neustále vystaveno světlu ze všech úhlů. Přidělený personál ke kontrolní místnosti SCP-017 musí monitorovat funkčnost reflektorů, nouzový generátor a musí ihned zavolat údržbu, pokud dojde k vyhoření lampy, nebo pokud je problém s generátorem.

Personál smí do místnosti vstoupit pouze tehdy, pokud je potřeba vyměnit lampy. Pokud někdo vstoupí do zadržovacího prostoru, tak musí na sobě po celém těle mít reflexní vesty a musí být opatrný, aby si nestoupl před funkční reflektory a nezastínil tím SCP-017.

Popis: SCP-017 je humanoidní postava zhruba 80 cm vysoká, anatomicky se podobá malému dítěti, ale bez jakýchkoliv blíže rozeznatelných rysů. Vypadá to, že se SCP-017 skládá ze stínového až kouřového pláště. Zatím nebyl proveden žádný pokus o odhalení objektu, který se pod pláštěm skrývá, takže tato možnost není zcela vyloučena.

Reakce SCP-017 na stíny, které jsou na něj vrhnuty jsou okamžité a rychlé. SCP-017 přeskočí na předmět, který tento stín vrhá a zcela ho obklopí svým pláštěm, načež se opět vrátí do normální velikosti a nezanechá za sebou žádnou stopu, která by naznačovala, že by tam daný předmět, kdy byl.

Dodatečné poznámky: Personál s povolením BETA a vyšším, by se měl také podívat na dokument #017-1.

Jsem vysoce funkční sociopat! Doufám, že na mě budete hodní.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na