SCP-031 ~ What is Love?

Fotografie SCP-031 pořízená během jeho prvotního zadržení.

Položka #: SCP-031

Třída objektu: Safe

Zvláštní Zadržovací Postupy: SCP-031 je uloženo ve standardní zadržovací cele pro humanoidy, v Site 77, v křídle objektů třídy Safe. Zaměstnanci pracující s SCP-031 se na objekt nesmí přímo podívat. Komunikace s testovacími subjekty se provádí prostřednictvím interkomu, instalovaného v každé z komor. Zadržovací komora musí být jednou týdně čištěna vězeňským personálem s neprůhlednými brýlemi pro zmírnění účinků SCP-031.

Popis: SCP-031 je amorfní organismus o hmotnosti 75 kg. SCP-031 je schopno se pohybovat rychlostí 3 km/h, přičemž za sebou zanechává olejovou stopu. Analýza získaných vzorků tkáně ukázala, že SCP-031 je částečně složeno z lidských svalů a epidermální tkáně. SCP-031 je schopno plně reprodukovat lidskou řeč, ačkoli v současné době není známo, jak mu to jeho fyziologie umožňuje.

Subjekty, které přímo vnímají SCP-031 v něm vidí osobu, která je někdy v minulosti romanticky přitahovala. Když SCP-031 zjistí, že je sledováno, začne napodobovat tuto osobu a tvrdit, že je kvůli nějaké události z minulosti opuštěné. SCP-031 se pokusí dotyčnou osobu přesvědčit, aby mu umožnila s ním žít, dokud se daná situace nevyřeší. Tento účinek se týká všech osob, které spatří SCP-031 a výzkum neurčil maximální počet osob, které mohou být ovlivněny SCP-031 ve stejnou chvíli.

Po průzkumu obydlí “oběti” se SCP-031 se subjektem pokusí navázat romantický vztah a pokud uspěje, tak začne se subjektem bydlet. V několika zdokumentovaných případech SCP-031 začalo aktivně působit na více než jeden subjekt najednou a nakonec vytvořil hnízdo s nejméně osmnácti hotelovými pokoji, obsahující subjekty se vztahem k němu.

SCP-031 bylo nalezeno po zachycení policejních zpráv zaznamenaných během nepokojů v [DATA VYMAZÁNA]. Několik subjektů hlásilo extrémně protichůdné názory ohledně vzhledu SCP-031 a civilní jednotky, které na místě zasahovaly byly ovlivněny také. Nicméně, rozsáhlé podání amnestik a uklidňujících látek zpacifikovalo všechny ovlivněné subjekty a MTF-Psi-7 byla schopna zajistit SCP-031. Od 11. října 1958 bylo SCP-031 klasifikováno jako Safe.

Dodatek: Výzkum ukázal, že aromantici nejsou ovlivněni SCP-031. Tyto osoby popisují SCP-031 jako malou postavu s humanoidními tvary, obklopenou tmavým kouřem ve tvaru skutečného těla SCP-031. K vysvětlení tohoto jevu je zapotřebí další testování. Další testy ukázaly, že vnímání subjektů postižených SCP-1937 je ovlivněno podobným způsobem.

Metal is my guide.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na