SCP-038 ~ The Everything Tree

Položka #: SCP-038

Třída Obejktu: Safe

Zvláštní Zadržovací Postupy: SCP-038 se má zalévat dvakrát denně přes zavlažovací systém. Pokud by bylo zavlažování z nějakého důvodu nefunkční, pracovníci musí zalévat SCP-038 ručně, dokud nebude zavlažování opraveno. Osvětlení je zajišťováno počítačem ovládaným osvětlovacím systémem. Pracovníci, který zavlažují SCP-038 ručně a údržbářský personál, který opravuje zavlažování či osvětlení, by měli nosit hazmat obleky, aby se zabránilo náhodnému klonování.

Popis: SCP-038 bylo nalezeno na opuštěné farmě v ███████████████, v New Yorku, v roce 19██. Z počátku byla považována za běžnou jabloň. Po bližším ohledání se však ukázalo, že na SCP-038 rostou i jiné věci než jablka, ve skutečnosti i jiné věci než ovoce.

SCP-038 má schopnost naklonovat jakýkoliv objekt který se dotkne jeho kůry. Objekty začnou růst téměř okamžitě a dosáhnou zralosti během několika minut. Naměřený hmotnostní limit pro objekt je 90.9 kg (200 lb). Mezi objekty které dosud SCP-038 naklonovalo patří: jablka, pomeranče, vodní melouny, lilky, bonbóny, občerstvení (viz Dodatek # 1), televizory, toastery, notebooky, klíče (viz Dodatek # 2), židle, víno, DVDčka, CDčka (viz Dodatek # 3), kočky, psi a lidé.

Klonování lidí a zvířat prostřednictvím SCP-038 se nedoporučuje, protože se zdá, že rychle stárnou. Většina těchto klonů žije v průměru dva (2) týdny. Po důkladném vyšetření zemřelých klonů se zjistilo, že před smrtí začali kvasit.

Objekt se momentálně nachází v Site-23 a v současnosti není plánovaný jeho přesun.

Dodatek #1: Dr. Klein požádal pracovníky, aby přestali klonovat předměty z prodejních automatů. (Viz dokument # 338-1)

Dodatek #2: Dr. Klein požádal pracovníky, aby přestali klonovat osobní předměty. (Viz dokument # 338-1)

Dodatek #3: Dr. Klein požádal pracovníky, aby přestali klonovat filmy a hudbu. (Viz dokument # 338-1)

Dodatek #4: Dr. Klein požádal pracovníky, aby přestali klonovat plechovky Miller, Budweiser a Foster. Dr. Klein dále vyjádřil nesouhlas s kvalitou takových klonovaných předmětů. (Viz dokument # 338-1b)


Dokument #338-1: “Chtěl bych připomenout všem zaměstnancům, že SCP-038 není, opakuji není hračka. Nemělo by se používat na klonování klíčů, filmů, hudby nebo předmětů z prodejních automatů. Jestliže toto chování bude pokračovat, budu nucen omezit přístup k SCP- 038.
– Dr. Klein ”

Dokument #338-2: Bylo poznamenáno, že SCP-038 je schopné naklonovat SCP-500 – avšak tyto pilulky fungují pouze v 30% případů, přičemž šance na úspěšné uzdravení klesá s časem od naklonování. V 60% případů kdy je infekce trvalá, symptomy infekce zůstávají, ale její další šíření nehrozí.


SCP-038 Částečný Testovací Záznam – jen vybrané experimenty
Pro úplné záznamy a zprávy o testech kontaktujte přiřazené výzkumné pracovníků kvůli autorizaci

Datum: 11/08/████
Záměr: Potvrzení hmotnostního limitu: vyšetřování důsledků překročení limitu.
Shrnutí výsledků testů: Ocelová cihla o hmotnosti 400 liber (181.44kg) se dostala do kontaktu s vnější kůrou SCP-038. Místnost se preventivně vyprázdnila. Klonovaný ingot rostl typickou rychlostí, ale růst byl náhle ukončen. Přezkoumání konce přerušeného klonu odhalilo drsnou texturu, která se podobala kůře stromu. Předmět byl oddělen od SCP-038 jako obvykle a následně se zjistilo, že váží 90,91 kilogramů, nebo-li téměř přesně 200 liber ..

Datum: 11/08/████
Záměr: Vyšetřování duplikace nebiologické oživlé hmoty.
Shrnutí výsledků testů:  SCP-173 je považováno za vhodný testovací subjekt z důvodu nedostatku ověřitelných životních procesů. Do zadržovací komory bylo přivedeno personálem třídy D a po kontaktu s vnější kůrou SCP-038 bylo SCP-173 okamžitě opět převezeny do své zadržovací komory. SCP-173 se začalo rozvíjet s typickou rychlostí začínající v místě kontaktu. V souladu s předchozími výsledky se růst zastavil na hranici 200 liber, v tomto případě ukončení vývoje po replikaci hlavy, pravého ramene a horní části trupu. Subjektu třídy D bylo nařízeno přerušení očního kontaktu s klonem. Když testovací subjekt začal mrkat, v klonovaného materiálu nebyl pozorován žádný pohyb. Vypnutí a zhasnutí světla v místnosti nevyvolalo žádnou zjevnou reakci klonovaného materiálu. Experiment byl ukončen. Během uskladnění klonované části SCP-173 bylo pozorováno, že ve skutečnosti dělalo násilné gesta dramaticky pomalejší rychlostí. Pohyb pokračoval bez ohledu na stav pozorování.

3
Komentujte

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ShiroHawkeyeTheDominikCZ Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
TheDominikCZ
Host
TheDominikCZ

Ahoj jenom normálně máš v textu napsáno dodatek ale potom u tich tučně vyznačených nadpisů tam máš dodatok

Hawkeye
Host
Hawkeye

:O

Shiro
Editor
Shiro

Díky za upozornění 🙂