SCP-048 ~ The Cursed SCP Number

Položka #: SCP-048

Třída Subjektu: Žádná

Zvláštní Zadržovací Postupy: Označení SCP-048 má být vyřazeno ze seznamu SCP. Žádnému budoucímu SCP nebude přiřazeno toto číslo.

Popis: SCP-048 je již dlouho SCP zaměstnanci považováno za “Prokleté SCP Číslo”: Všechny položky s tímto označením mají tendenci být zničeny, vyřazeny z provozu, ukradeny, nebo jinak ztraceny z vlastnictví Nadace, obvykle bez zavinění jakékoliv konkrétní osoby. Navíc, pracovníci přidělení k SCP-048 měli v různých podobách o 50% vyšší šanci smrti, rozčtvrcení, nebo disciplinárního řízení.

Zda má číslo 048 nějaké nadpřirozené vlastnosti, či nikoliv je neznámé, ale vzhledem k pověrám ohledně tohoto čísla, bylo odebráno ze seznamu, v zájmu zachování zaměstnanecké morálky.

Dodatek 1: To je směšný. Dokážu vám pověrčivým pitomcům, že jste všichni idioti. Omezení na SCP-048 je nyní odstraněno a přiřazeno k [DATA VYŘAZENA]. – Dr. Cortez.

Dodatek 2: SCP-048, [DATA VYŘAZENA], byl dnes ráno omylem vyhozen do koše a ztracen. V nesouvisejícím incidentu byla Dr. Cortezova paže nešťastnou náhodou amputována v hrůzné nehodě s mixérem v jídelně. SCP-048 uzavřeno. – O5-11

Dodatek 3: SCP-048 bylo znovu odebráno z archivu poté co se ukázalo, že žádná “Vampyre Boat” neexistovala. V současnosti se věří, že k této chybě došlo, když se výzkumník nízké úrovně pokusil uložit jeho “úžasný námět na příběh” na jeho pevný disk a místo toho přepsal prázdný slot rezervovaný pro SCP-048. Tento výzkumník byl prozatím odebrán ze všech archivářských povinností. – O5-11

Toto je společný anonymní účet. Pokud chce autor vydat svůj překlad anonymně, tak může využít tento účet jako autora.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na