°SCP-072 ~ The Foot of the Bed

SCP-072-2 bez povlečení před transportem z ███████████

Položka #: SCP-072

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Všechny známé instance SCP-072 musí být uskladněny v komoře 3,5 x 4 metry. Přístup je povolen pouze během schválených zkušebních postupů. Bez povolení staršího Výzkumníka Granta by neměly být objekty vytvořené pro spánek umístěny v okruhu 15 metrů kolem buňky.

Popis: Instance SCP-072 byly poprvé objeveny v obytné budově v █████████ na Floridě, poté, co dvě místní média informovala o účincích SCP-072, které způsobily paniku mezi místním obyvatelstvem a přitáhly pozornost agenta █████ ███, který zde byl na služební cestě.

SCP-072 jsou tmavé a průsvitné projekce o délce 0,9 metru, které se podobají rukám, jejichž “prsty” tvoří ostré čepele. Podrobné zaznamenávání SCP-072 je obtížné, protože se objevují pouze při intenzitě světla pod 5 luxů.

Instance SCP-072 byly zatím pozorovány pouze, když se projevily v přítomnosti člověka (dále jen “subjekt”), který dosáhl REM fáze spánku v “infikovaném” loži SCP-072 a jedna nebo obě nohy vyčnívaly mimo postel. Po splnění těchto podmínek se SCP-072 vysune z nohou postele a začne “ťukat” ukazováčkem na nohy oběti, dokud se neprobudí. Subjekty uvedly, že se v tomto okamžiku se nemohly pohybovat. Tento symptom odpovídá spánkové paralýze. Subjekty takto zůstávají, dokud je SCP-072 vidět.

SCP-072 používá své ukazováčky k odříznutí částí nohou, které vyčnívají mimo postel. Po každém odříznutí se “vsunou” do postele a znovu se objeví bez odříznuté tkáně. To bude pokračovat, dokud SCP-072 neodřízne všechny odkryté částí nohou až po kotník. Přestože subjekty vystavené SCP-072 hlásí, že tento proces je extrémně bolestivý, paralytické účinky znemožňují křičet nebo volat o pomoc. Není známo, zda objekt využívá získané tělo pro výživu nebo pro jiné účely. Pokud jsou rány řádně ošetřeny, účinky SCP-072 nejsou fatální, nicméně bylo zjištěno, že v budoucnu způsobují psychické problémy související se spánkem.

Existuje také sekundární efekt: každé lůžko přibližně 10 metrů od postele, na kterém projeví SCP-072, se stane také nosičem instance SCP-072. Po rozebrání postelí, které obsahovaly SCP-072 nejsou zjištěny žádné anomální materiály ani stopy biologického materiálu odstraněného ze subjektů.

Dodatek
Seznam známých instancí SCP-072:

SCP-072-1, -2, a -3, stažené z prvního bytu, ze tří dvoulůžkových pokojů, které byly od sebe vzdálené 10 metrů.
SCP-072-4, je velké lůžko s nebesy, které bylo zajištěno po té, co jej SCP-072 infikovalo v Dočasném Skladu Neobvyklých Objektů v Oblasti ██.
SCP-072-, je spací pytel se spodní částí; bylo “nakaženo” pomocí SCP-072-1 pro účely testování. Když D-2191 vstoupil do režimu spánku REM v objektu, [DATA VYMAZÁNA]. Pro účely testování se doporučuje nepoužívat SCP-072-5.
SCP-072-6 a -7, jsou postele infikované pomocí SCP-072-2. Později byly zničeny kvůli výzkumným účelům. Pozůstatky SCP-072-6 a -7 se nezdají být vystaveny, ale dokud nebudou dokončeny další testy, musí zůstat zajištěny.


Tento překlad vyšel bez autorizované korektury. Pro více informací klikněte zde.

Sloužím tajnému ohni. Vládnu plamenem Anoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na