SCP-072 ~ The Foot of the Bed

SCP-072 bez prostěradla před odebráním z █████████ bytů.

Položka #: SCP-072

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Všechny známé instance SCP-072 musí být uskladněny v zadržovací cele 3,5 x 4 metry. Přístup je povolen pouze během schválených zkušebních postupů. Bez povolení Staršího Výzkumníka Granta by neměly být objekty vytvořené pro spánek umístěny v okruhu 15 metrů od cely.

Popis: Instance SCP-072 byly poprvé objeveny v obytné budově v █████████ v Michiganu poté, co dvě místní média informovala o účincích SCP-072, které způsobily paniku mezi místním obyvatelstvem a dostaly se tím do pozornosti agenta Nadace ███████.

SCP-072 jsou tmavé a průsvitné projekce o délce 0,9 metru, které se podobají rukám, jejichž “prsty” se zužují do ostrých špiček. Podrobné zaznamenávání SCP-072 je obtížné, protože se objevují pouze při intenzitě světla pod 5 luxů.

Instance SCP-072 byly pozorovány pouze v přítomnosti člověka (dále jen “subjekt”), který vstoupil do REM fáze spánku v posteli “infikované” SCP-072 a jedna, nebo obě jeho nohy vyčnívaly mimo postel. Po splnění těchto podmínek se SCP-072 objeví u nohy postele a začne “ťukat” ukazováčkem na nohy oběti, dokud se neprobudí. Subjekty uvedly, že se v tomto okamžiku nemohly pohybovat a vykazovaly symptomy podobné spánkové paralýze. Subjekty takto zůstávají, dokud je SCP-072 viditelné.

SCP-072 používá své špičaté prsty k odříznutí částí nohou, které vyčnívají mimo postel. Po každém odříznutí se “vsunou” do postele a znovu se objeví bez odříznuté tkáně. To bude pokračovat, dokud SCP-072 neodřízne všechny odkryté částí nohou až po kotník. Přestože subjekty vystavené SCP-072 hlásí, že tento proces je extrémně bolestivý, paralytické účinky znemožňují křičet, nebo volat o pomoc. Není známo, zda objekt využívá získaný materiál pro výživu, nebo pro jiné účely. Pokud jsou rány řádně ošetřeny, účinky SCP-072 nejsou fatální, nicméně bylo zjištěno, že v budoucnu způsobují psychické problémy související se spánkem.

Existuje také sekundární účinek: každé lůžko přibližně 10 metrů od postele, na kterém projeví SCP-072, se stane také nosičem instance SCP-072. Po rozebrání postelí, které obsahovaly SCP-072 nejsou zjištěny žádné anomální materiály ani stopy biologického materiálu odstraněného ze subjektů.

Dodatek
Seznam známých instancí SCP-072:

  • SCP-072-1, -2, a -3, získané z prvního bytu, ze tří dvoulůžkových pokojů, které byly od sebe vzdálené 10 metrů
  • SCP-072-4, velké lůžko s nebesy, které bylo zajištěno po té, co jej SCP-072 infikovalo v Provizorním Skladu Anomálních Objektů v Site-██.
  • SCP-072-5, spací pytel; byl “nakažen” SCP-072-1 pro účely testování. Když D-2191 vstoupil do režimu spánku REM v objektu, [DATA VYMAZÁNA]. Pro účely testování se doporučuje nepoužívat SCP-072-5.
  • SCP-072-6 a -7, postele infikované pomocí SCP-072-2. Později byly zničeny kvůli výzkumným účelům. Pozůstatky SCP-072-6 a -7 se zdají být nedotčený, ale dokud nebudou dokončeny další testy, musí zůstat zajištěny.
Metal is my guide.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na