SCP-080 ~ Dark Form

SCP-080

Položka #: SCP-080

Třída subjektu: Euclid

Speciální zadržovací postupy: SCP-080 je zadrženo v 4 m x 4 m velké místnosti s menším uzavřeným prostorem, který se nachází na jižní zdi, do kterého mají přístup výzkumníci. Na severní zdi se nachází pozorovatelna, ze které se dá pozorovat hlavní místnost přes okno se silnými neprůhlednými roletami, které se vyhrnou až poté, co jsou dveře od pozorovatelny zavřené. Za žádných okolností by neměly být učiněny pokusy o odebrání SCP-080 z jeho prostoru. Pouze jedna 7 W žárovka by měla po celou dobu osvětlovat tuto místnost. Do místnosti se nesmí nosit absolutně žádné jiné zdroje světla. Za žádných okolností se do jeho prostoru nesmí brát něco, co by mohlo SCP-080 zakrýt nebo schovat. Pokud tak někdo učiní, dojde ke kázeňskému opatření.

Popis: Není známo jestli má SCP-080 hmotnou formu nebo „tělo“, jelikož všechny pokusy o fyzický kontakt selhaly. (Bližší informace naleznete v Hlášení z Experimentu 080-2). Výzkumníci a personál popsali SCP-080 jako směsici stínů a lidských postav, které měli jen jeden společný rys, a to dvě kouřící „oči“. Výzkumníci si všimli, že každý kdo vstoupí do místnosti, kde se SCP-080 nachází, začne pociťovat nekontrolovatelnou únavu. Zhruba po půl hodině všechny pozorované subjekty upadly do REM spánku a mohly utrpět nezvratnou psychologickou újmu. To se stává dokonce i když je SCP-080 pozorováno z oddělené místnosti (Blíže popsáno v Incidentu-080-1). Pokud SCP-080 najde způsob jak se schovat (jako třeba pod skříň, pod postel, zakryté pod peřinou, atd.), tak kompletně zmizí. Pokud se do místnosti s SCP-080 dostane větší světlo, než které vychází z dětské lampičky, SCP-080 okamžitě zmizí. Kterákoliv z těchto událostí je považována za narušení zadržování a jakýkoliv personál, jenž za toto bude zodpovědný, bude za tento čin přísně potrestán a možná i přeřazen. Jakékoli informace týkající se původu SCP-080 a jeho získání Nadací se nacházejí v přiloženém [DATA VYMAZÁNA].

Dodatek 080-A: ██-██-20██, doktor █████ a jeho personál si začali stěžovat na stresující sny. Jelikož byl s SCP-080 zatím nejdéle v kontaktu, domníváme se, že je SCP-080 nějakým způsobem schopno ovlivňovat blízký personál i bez toho, že by bylo přímo sledováno.

Dodatek 080-B: Od ██-██-20██, po nedávné sebevraždě doktora █████, si musí všechen personál přidělený k SCP-080 zapisovat své sny do diáře a musí informovat místního psychologa, pokud jejich sny začnou být povahově značně násilné a děsivé.

Dodatek 080-C: Veškerému personálu je připomenuto, že se tmavé závěsy v pozorovatelně nerozhrnou dříve, než jsou dveře od místnosti zavřené a že čas strávený z jakéhokoliv důvodu při pozorování by neměl být delší než třicet minut. (blíže popsáno v Incidentu 080-1).

Dodatek 080-D: Profesně starší výzkumníci si všimli, že někteří z výzkumníků SCP-080 nevidí a jsou zcela imunní vůči jeho účinkům. Kdokoliv z personálu, jenž si myslí, že nedokáže SCP-080 vnímat, nechť se ohlásí doktorovi ███████ pro povinné testování.

Dodatek 080-E: Od posledního Incidentu-080-1 navrhujeme, aby bylo SCP-080 „nakrmeno“ personálem třídy D jednou za měsíc z důvodu neutralizování vlivu SCP-080 na psychiku personálu. (O5-█: Schváleno)

 

Incident 080-1:

██-██-20██, bylo naplánované pozorování prováděno dvěma staršími výzkumníky. Tito výzkumníci vstoupili do pozorovatelny a rolety se rozhrnuly. Jelikož se předpokládalo, že je místnost dobře zabezpečená, jako i dříve, začali výzkumníci s pozorováním SCP-080. Přibližně po 40 minutách, co začalo pozorování, oba výzkumníci najednou upadli do spánku. Po jejich záchraně, [DATA ODSTRANĚNA].

(Je třeba poznamenat, že po tomto incidentu všichni členové personálu v zařízení, kteří trpěli nočními můrami a pocity úzkosti, následující den dobře spali a měli mnohem lepší náladu.)

 

Poznámka: Všechen personál byl požádán, aby přestal o SCP-080 mluvit jako o Strašákovi. – doktor ██████.

Jsem vysoce funkční sociopat! Doufám, že na mě budete hodní.

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ShiroFandovec03 Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Fandovec03
Host
Fandovec03

Další SCP 2950!!!!!!!!!

Shiro
Editor
Shiro

No to snad ne. Díky za další postřeh. Když vkládám do SCP obrázek, tak si kopíruju HTML syntaxe z jiných překladů a asi mi utekl popis z jiného SCP. 😅