°SCP-082 ~ “Fernand” the Cannibal

Položka #: SCP-082

Třída Subjektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: Na potlačení a zadržení SCP-082 byly vyčleněny speciální obytné prostory nacházející se v Site 14. Standardní zbraně nemají na SCP-082 téměř žádný vliv, subjekt lze lehce donutit ke spolupráci pomocí klamu, při kterém je subjekt udržován v přesvědčení, že je králem Francie a že jeho cela je palác, přestavěný kvůli jeho ochraně. Veškerý personál, jenž přijde do kontaktu s SCP-082 musí být na tento klam upozorněný a je povinný jej udržovat. Personál, který má na starost úklid cely se musí skládat výhradně z pracovníků třídy D.

Stráže hlídající SCP-082 musí mít prověrku úrovně 2 a musí být poučeni, aby se vyhnuli přímému kontaktu se subjektem.

Popis: Podle genetického rozboru je SCP-082 človek, avšak kvůli absolvování neznámého procesu (buď chemického, hormonálního, rakovinného alebo nadpřirodzeného) narostlo do obrovských rozmerů. Subjekt je 2,4 metru vysoký a váží okolo 310 kg, oproti normálnímu človeku jsou jeho fyzické proporce hrubě nevyrovnané. SCP-082 má špicatou a plešatou hlavu, zaoblenou bradu a čelist, nos tvaru cibule a tmavé, zapadnuté oči. Subjekt vykazuje nejen známky obezity, ale disponuje i velkým množstvím svalové hmoty. Předloktí SCP-082 jsou svalnaté, s obvodem približne 71 cm. Obvod zatnuté pěsti subjektu je skoro 30 cm. Navzdory tomu, že nohy SCP-082 jsou obrovské, v porovnaní s jeho tělem se zdají být poněkud malé. Kůže je snědá a jsou na ní vidět četné jizvy, které jsou výsledkem předešlých neúspešných snah o jeho zadržení. Rentegové snímky subjektu byly neprůkazné, kvůli velkému množství svalové hmoty, které blokuje záření. Dokázali však odhalit velké množství nábojů a dokonca několik čepelí, nožů a mečů zaseknutých v těle SCP-082.

SCP-082 samo sebe označuje jménem Fernand a mluví plynule francouzštinou a angličtinou s výrazným přízvukem. Subjekt při mluvení necháva svoje obrovské zuby zatáhlé a „vysunuje“ je jen když požíva potravu nebo zpívá. SCP-082 si zpívá hlavně při vaření a jídla pro vlastní potešení, a to hlavně barové popěvky z Viktoriánské éry, nebo moderní klasiku. Subjekt si nečeše vlasy po stranách hlavy, namísto toho si je zkracuje. Holí se pomocí velkého řeznického nože, původne určeného na přípravu jídel. Je třeba taktéž zmínitť, že i vousy subjektu jsou enormně velké, jeden pramen je tlustý jako tuha tužky. Z neznámych důvodů je subjekt příležitostne zatíná zuby tak tvrdě, až mu začnou krvácet dásna. Toto chování je považováno za normální.

Rozvohory s SCP-082 sa dají popsat jako velmi přátelské a bezstarostné. Subjekt se rád oblíká do různych obleků a kostýmů, včetně formálního oblečení, vojenských uniforem, klaunských kostýmů nebo ženských šatů. Nové kusy oblečení by měli být dostupné, pokud o mě subjekt požádá. SCP-082 se v společnosti často snaží žertovať, k pracovnkom Nadace je vždy slušný a často je zve na oběd. Personál, který přijme pozvání SCP-082, by si měl být vědom, že subjekt je schopný kdykoli zaútočit a sežrat jiného příslušníka lidského druhu. SCP-082 sa po takovém incidentu začne omlouvat za svoje způsoby a špatné vychování protože podle něj přerušil konverzaci zhltnutím hlavy svých návštevníků a nadělal tak nepořádek. SCP-082 je svými mocnými čelistmi schopné rozdrtit kost, a zlváště si vychutnává lebky. Útoky subjektu sa zdají být náhodné a bez příčiny, a to i pokud SCP-082 před útokem jedlo normální potravu.

Při čtení nebo při sledování televize či filmu SCP-082 nedokáže rozlišit fakta od fikce. V nekolika případech dokonce vyjádřilo silnou touhu setkat se se svou oblíbenou postavou, Hannibalem Lecterem. Subjekt všeobecně věří, že všechny skutky a události, které vidí v televizi jsou skutečné. A to navzdory faktu, že SCP-082 má velmi dobrou paměť a prokázalo vysokou inteligenci v oblasti a řešení hlavolamů, koncepty parodie, satiry a fikce jsou nad jeho chápaní. SCP-082 očividně rozumí konceptu lhaní a často prokázal, že dokáže poznat, kdy někdo lže a dokáže rozpoznat očividné nepravdy, když je řeč o jeho minulosti. Ovšem dle jeho úsudku je SCP-082:

 • Upír
 • Homunculus
 • Big Bird
 • André Veliký
 • Napoleon
 • Obelix
 • Dr. Bright
 • The Hulk
 • Alexander Veliký
 • Kapitán Hook
 • Sherlock Holmes
 • Dr. Frankenstein
 • Frankenstainovo monstrum

Když byl dotázán ohledně těchto lží, odpověděl “Ale já lžu pouze, když mi to jde přes zuby!”


Tento překlad vyšel bez autorizované korektury. Pro více informací klikněte zde.

Hornomaďarský nerd snažiaci sa prekladať SCP. Mám rád GoT, Warcraft, Tolkiena, Star Wars, Marvel a závisláčenie na PC.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na