SCP-096 ~ The Shy Guy

SCP-096

Položka #: SCP-096

Třída Subjektu: Euclid

Zvláštní Zadržovací Postupy: SCP-096 musí být drženo v jeho cele, ve vzduchotěsné ocelové kostce o rozměrech 5 m x 5 m x 5 m. Jsou povinné týdenní prohlídky kvůli prasklinám, či dírám. V žádném případě se nesmí cela SCP-096 monitorovat žádnými kamerami, či optickými přístroji. Pracovníci používají nainstalované tlakové senzory a laserové detektory, aby se ujistili zda je SCP-096 stále ve svojí cele.

Pořizování jakýchkoliv fotografií, videí, nebo jiných záznamů SCP-096, je bez povolení Dr. ███, nebo O5-█ přísně zakázáno.

Popis: SCP-096 je humanoidní stvoření s výškou 2,38 metru. Subjekt vykazuje velmi malý objem svalové hmoty a předběžné testy ukazují na mírnou podvýživu. Ruce jsou silně mimo proporce oproti zbytku těla s přibližnou délkou okolo 1,5 metru. Kůže je většinou bez pigmentace a bez jakéhokoli tělesného ochlupení.

Čelist SCP-096 se může otevřít čtyři (4) krát více, než je možné u průměrného člověka. Ostatní obličejové rysy jsou podobné průměrnému člověku, s výjimkou očí, které jsou taktéž bez pigmentu. Zatím není známo, zda je SCP-096 slepé nebo nikoliv. Nevykazuje žádné známky vyšších mozkových funkci a není považováno za myslící.

SCP-096 je normálně extrémně poslušný, senzory tlaku v jeho cele indikují že tráví většinu dne čelem k východní stěně. Pokud však někdo spatří tvář SCP-096, ať už přímo, prostřednictvím videozáznamu nebo dokonce pouze z fotografie, vstoupí subjekt do stádia značné úzkosti. SCP-096 si zakryje rukama obličej, začne křičet, plakat a nesrozumitelně blábolit. Přibližně jednu (1) až dvě (2) minuty poté, co byla spatřena tvář subjektu, začne SCP-096 běžet k osobě která jeho tvář viděla (tato osoba je od této chvíle označována jako SCP-096-1).

Zdokumentovaná rychlost se pohybuje mezi 35 až ███ km/h a zdá se, že tuto rychlost ovlivňuje vzdálenost k SCP-096-1. V této době není znám žádný materiál, či metoda, která může SCP-096 zastavit. Zdá se, že skutečná poloha SCP-096-1 nemá vliv na reakci SCP-096; zdá se že SCP-096 dokáže vycítit pozici SCP-096-1. Poznámka: tato reakce nenastane, pokud je prohlíženo umělecké vyobrazení (viz. Dokument 096-1).

Když dorazí k SCP-096-1, zabije ho a [DATA VYMAZÁNA]. V 100% případů nezůstaly po SCP-096-1 žádné stopy. SCP-096 se pak na několik minut posadí, dokud se neuklidní a nezačne být opět povolné. Pak se pokusí dostat zpět do svého přirozeného prostředí [DATA UPRAVENA].

Kvůli možné masivní řetězové reakci, zahrnující porušení utajení Nadace a obrovské civilní ztráty, je opětovné zadržení subjektu považováno za prioritu stupně Alpha.

Dr. ███ žádá o okamžitou terminaci SCP-096 (viz rozhovor 096-1). Žádost čeká na schválení. Žádost byla schválena a má být provedena Dr. ███ v [DATA UPRAVENA].Viz. Incident-096-1-A.


Audio-záznam z Rozhovoru 096-1:

Vyslýchající: Dr. ███
Vyslýchaný: Kapitán █████████, bývalý velitel vyhledávacího týmu Zulu 9-A
Hlášení incidentu #096-1-A

<Začátek Záznamu>

[████████ ████████ Času, Výzkumná Oblast ██]

KPT. █████████: Vždycky je dost na hovno, když dostanete za úkol prvotní zadržení. Nemáte nejmenší tušení o tom, čeho je ta proklatá věc schopná kromě toho, co se podařilo zjistit technikům v terénu a to máte ještě štěstí jestliže vám řeknou všechno. Řekli nám “najděte a zajistěte”. Neřekli nám ale, že se nemáme na tu zatracenou věc dívat.

Dr. ███: Můžete mi popsat misi, prosím?

KPT. █████████: Ano, promiňte. Měli jsme dva vrtulníky, jeden s mým týmem a jeden jako posilu s týmem Zulu 9-B a Dr. ██████. Všimli jsme si cíle asi dva kilometry severně od naší trasy. Předpokládám, že tehdy nabyl otočený naším směrem. Jinak by nás sejmul už tam.

Dr. ███: Ve vašem hlášení se píše, že SCP-096 nereagovalo na mráz? Bylo tam -██o C.

KPT. █████████: Vlastně, bylo -██. A ano – byl úplně nahý a ani se nezatřásl. Tak jako tak jsme přistáli, přiblížili jsme se k cíli, a Desátník ██ byl připraven ho zajistit. Potom na mě zavolal Dr. ██████, já jsem se otočil abych mu odpověděl a to mě zachránilo. Cíl se musel otočit a celá moje skupina to uviděla.

Dr. ███: To bylo když SCP-096 vstoupilo do stavu úzkosti?

KPT. █████████: Ano. [Rozhovor na chvíli přestal, než opět pokračoval] Promiňte, na moment mi přeběhl mráz po zádech.

Dr. ███: V pořádku.

KPT.█████████: Ano .. No.. nikdy jsem neviděl jeho tvář. Moje skupina ano, a nepěkně za to zaplatili.

Dr. ███: Mohli byste to popsat trochu víc, prosím?

KPT.█████████: [Pauza] Dobře, dobře. Začalo to na nás ječet, a plakat. Nebylo to jako řev zvířete, ale znělo to přesně jako člověk. Ku*va děsivé. [Opět pauza] Začali jsme střílet když to vzalo Desátníka a utrhlo mu to nohu. Bože, křičel o naši pomoc … ku*va. Odpalovali jsme kusy jeho těla, kus po kusu. Neudělalo to ani ho*no. Skoro jsem to ztratil, když ho to začalo [DATA VYMAZÁNA].

Dr. ███: To bylo když jste dal rozkaz použít (Je slyšet pohyb papíru) AT-4 HEDTA raketomet?

KPT.█████████: Proti-tanková zbraň. Začali jsme to s sebou nosit od kdy SCP-███ uteklo. Viděl jsem, jak to trhá tanky, jakoby byly z papíru. Totéž jsme udělali subjektu.

Dr. ███: Způsobilo to viditelné zranění SCP-096?

KPT.█████████: Ani to sebou ku*va nehlo. Pokračovalo to v trhání mé skupiny na kusy, přesto že mu chyběla polovina trupu. (Nakreslí velký půlkruh přes jeho trup)

Dr. ███: Ale dostávalo to poškození?

KPT.█████████: Pokud ano, nedávalo to najevo. Muselo to přijít o všechny orgány, všechnu krev, ale nevšimlo si toho. Jeho kostra však nebyla vůbec poškozena. Pokračovalo to v trhání mé skupiny.

Dr. ███: Takže žádné vážné strukturální poškození. Kolik byste řekli, že bylo vypáleno kulek po SCP-096?

KPT.█████████: Alespoň tisíc? Náš střelec si na ní udržel GAU-19 nejméně dvacet sekund. Dvacet sku*vených sekund. To je zhruba 600 .50 kalibrovaných nábojů.

Dr. ███: To bylo když dorazilo Zulu 9-B?

KPT.█████████: Ano, a moje skupina byla v čudu. Zulu 9-B mu dokázalo dát pytel na hlavu, a ono si to jen sedlo. Naložili jsme to do vrtulníku a dostali jsme to sem. Nevím jak se mi podařilo, že jsem nezahlédl jeho tvář. Možná Bůh nebo Buddha, nebo cokoli jiného si myslelo že bych měl žít. Blbec.

Dr. ███: Obdrželi jsme umělecké vyobrazení obličeje SCP-096. Chcete to vidět?

KPT.█████████: [Pauza] Víte, po tom jak jsem slyšel vřískot té věci, a křik mých mužů, nemyslím si že se chci setkat s tím co jsem slyšel. Ne. Prostě .. ne.

Dr. ███: Dobré, myslím že jsme hotový. Děkuji, Kapitán.

(Židle se dává do pohybu, a kroky opouštějí místnost. Kapitán █████████ potvrzuje, že opustil výslechové Místnost 22.)

Dr. ███: Ať je to na záznamu – oficiální žádám o terminaci SCP-096 co nejdříve to bude možné.

<Konec Záznamu>

a lil' otaku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na