SCP-127 ~ The Living Gun

SCP-127

Položka #: SCP-127

Třída Subjektu: Safe

Zvláštní Zadržovací Postupy: SCP-127 není považováno za více nebezpečné, než normální střelná zbraň svého typu. Nicméně, díky svým mimořádným vlastnostem, musí být drženo ve Zbraňovém sejfu 7-C, když není zrovna používána, nebo suspendována ve vodě bohaté na vápníkem a bílkoviny. V tuto chvíli mají k SCP-127 přístup jen přiřazené výzkumné týmy.

Popis: SCP-127 na první pohled vypadá jako standardní samopal MP5K. Testy ukázaly, že kromě vnějšího ocelového pláště je celá střelná zbraň organická a živá. Munice zpočátku vypadala jako zuby podobné lidským. Nicméně, testy DNA prokázaly, že se tyto “kulky” neshodují s žádným známým druhem na Zemi.

SCP-127 má dvě funkce: polo-automatická a automatická (malé zasténání může být slyšet při přepínání mezi funkcemi). Když “zásobník” vyprázdníme (obvykle 60 kulek), trvá tři až pět dní než naroste nový zásobník. Pokusy zásobník odstranit nebyly úspěšné – vypadá že je ke zbrani permanentně připojen.

V současnosti se nezdá, že je SCP-127 schopno reprodukce (skeny neukázaly žádné reprodukční orgány) a nepotřebuje žádnou výživu mimo vodu, vápník a bílkoviny.

SCP-127 bylo původně nalezeno v domě pana Jamese █████████████. Pan. █████████████ byl nalezen mrtvý kvůli zástavě srdce v noci 17. listopadu 1991. Koronerovy zprávy tvrdí že Pan █████████████ zemřel přibližně ráno 8. Listopadu, ale celý den nikdo si nevšiml že zmizel. Žádné komplikace nebo neobvyklé okolnosti nevedli k jeho smrti. Díky jeho velké kolekci zbraní, ATF a FBI byli upozorněni na jejich převzetí. SCP-127 bylo nalezeno během testování a katalogizace zbraní, a bylo okamžitě zajištěno agenty SCP.

Dodatek: Reklasifikováno jako Safe ██/██/199█

a lil' otaku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na