SCP-133 ~ Instant Hole

Položka #: SCP-133

Třída Subjektu: Safe

Zvláštní Zadržovací Postupy: Všechny instance SCP-133 jsou uloženy ve svých původních přepravních bednách, které mají být uloženy ve standardním úložném kontejneru třídy Safe v Site-19. Pokusy s SCP-133 mohou být provedeny pouze s písemným souhlasem alespoň dvou (2) zaměstnanců Úrovně 4.

Popis: SCP-133 je sada šesti set třinácti (613) černých, kruhových kusů voskovitého papírového materiálu o průměru 5 cm. Když se otře o pevný povrch, SCP-133 se okamžitě „přenese“ do povrchu a vytvoří kruhový otvor. Zkouška prokázala, že SCP-133 je schopno proděravět až 61 cm tlustou konstrukční ocel, i když přesný stupeň průniku je redukován extrémně hladkými nebo vysoce hustými materiály. Zkoumání otvorů vytvořených pomocí SCP-133 ukazuje, že jsou povrchově hladké, ale vykazují stopy extrémně jemného vrtacího nástroje pracujícího na mikroskopické úrovni. Přesný mechanismus, jak SCP-133 funguje, je stále předmětem vyšetřování.

Nadace objevila SCP-133 po sérii vysoce precizních vloupání ve městě ████ ████ ████, ██. Záběry z kamer a forenzní důkazy byly zajištěny agenty nasazených Nadací v místních policejních orgánech a při pokusu o zadržení viníka, si subjekt umístil instanci SCP-133 na hruď a [DATA VYMAZÁNA]. Místním policejním důstojníkům [DATA VYMAZÁNA] a [DATA VYMAZÁNA] bylo podáno Amnestikum Třídy-A a následně byli propuštěni.

Původní přepravka, ve které byla nalezena SCP-133, je imunní vůči účinku SCP-133, navzdory tomu, že se skládá z obyčejného dřeva. Bedna byla dodatečně vybavena, aby odpovídala zadržovacím protokolům.

Dodatek 133-01: Přepravní lístek, který byl nalezený společně s SCP-133

Instantní díry™
produkt Továrny

800 jednotek

Metal is my guide.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
B Kanal Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
B Kanal
Host
B Kanal

Nice Dlouho jsem čekal na nové SCP X3