SCP-1471 ~ MalO

Položka #: SCP-1471

Třída Objektu: Euclid

Zvláštní Zadržovací Postupy: Veškerá mobilní zařízení, na kterých bylo nainstalované SCP-1471 musejí být zabavena a podrobena analýze kvůli možnosti potenciálně ovlivňovat další zařízení. Zasaženým zařízením musejí být poté odebrány baterie, přiděleno označení (například SCP-1471-#) a mají být umístěna do Skladovací Jednotky-91 ve Výzkumném Zařízení-45.

Všechny online obchody s aplikacemi mají být monitorovány, aby se předešlo dalším neúmyslným prodejům SCP-1471. Na podezřelá zařízení má být zacílen malware, který je vyřadí z provozu, dokud nebudou zabaveny agenty v terénu.

Popis: SCP-1471 je zdarma dostupná aplikace o velikosti 9,8MB pro mobilní zařízení, pojmenována “MalO ver.1.0.0” v online obchodech s aplikacemi. SCP-1471 nemá uvedeného žádného vývojáře a nějakým způsobem je schopno obejít schvalovací proces v obchodech a přímo se tím zařadit do distribuce. SCP-1471 je také schopno zabránit svému odstranění jiným programem, nebo správcovskou aplikací.

Po instalaci SCP-1471 nejsou pro aplikaci v zařízení vytvořeny žádné ikony, nebo zástupci. SCP-1471 poté začne každé 3-6 hodiny odesílat obrázky skrze textový chat. Všechny fotografie obsahují v popředí, nebo v pozadí SCP-1471-A. SCP-1471-A vypadá jako velká humanoidní figura se psovitou lebkou a černými vlasy.

Během prvních 24 hodin po instalaci SCP-1471, mobilní zařízení přijímá fotografie míst, která daný člověk často navštěvuje. Po 48 hodinách mobilní zařízení přijímá fotografie míst, která daný člověk navštívil nedávno. Po 72 hodinách mobilní zařízení přijímá fotografie daného člověka v reálném čase s SCP-1471-A v jeho těsné blízkosti.

Osoby vystavené těmto neustálým fotografiím déle jak 90 hodin, si začínají krátce představovat SCP-1471-A v periferním vidění, odrazových plochách, nebo vnímají kombinaci obojího. Pokračující vystavení SCP-1471 vede k nezvratné a trvalé vizualizaci SCP-1471-A. Jedinci v tomto stavu nahlásili opakované pokusy o vizuální komunikaci ze strany SCP-1471-A, která ale selhala z důvodu, neschopnosti ji porozumět, nebo ji pochopit. V současné době jediný známý způsob jak zamezit účinkům SCP-1471 je přerušit vizuální vystavení jeho obrázkům v prvních 90 hodinách po instalaci. K dnešnímu datu nebyla zaznamenána žádná nepřátelská aktivita ze strany SCP-1471-A.

 

- Je vyžadována prověrka 2. Stupně -

 

Archivní dokument 1471-01

Poznámka: SCP-1471 zveřejněno v obchodě s aplikacemi

MalO
Ver.1.0.0.

Zdarma!

Recenze: (0)

Popis:
Pro ████████████. Už nikdy nemusíš znovu cítit ten divný pocit samoty. MalO je vzrušující a interaktivní zkušenost, která tě nenechá nezaujatého. Stres a úzkost ze společenských situací mohou být nervy drásající, ale již po několika hodinách s MalO brzy zapomeneš na tyto bolestivé pocity zklamání. Buď součástí nového šílenství, které se rychle stává další náhradou něčí společnosti. Pamatuj si, že čím více se budeš zapojovat, tím více tu pro tebe MalO bude. Tvá nová zkušenost je zcela na tobě. A je zcela bez reklam. Užij si ji!

Šílenec překládající SCP články na tento web. Rád čte komentáře ^-^

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
janShiroPäja Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
jan
Host
jan

rád bych se setkal s nějakými SCP stvořeními

Päja
Host
Päja

Ježiši.. mám mráz po zádech xd Skvělá to SCP! 😀