SCP-173 ~ The Sculpture

SCP-173 ve své cele

Položka #: SCP-173

Třída Subjektu: Euclid

Zvláštní Zadržovací Postupy: SCP-173 musí být po celou dobu uzamčeno ve svém zadržovacím prostoru. Pokud musí zaměstnanec do tohoto prostoru vstoupit, tak musí být doprovázen dalšími dvěma zaměstnanci a dveře za nimi musí být zase uzamčeny. Dvě osoby musí po celý čas udržovat s SCP-173 přímý oční kontakt, dokud pracující zaměstnanec nedokončí svoji práci, neodejde a nedojde k opětovnému uzamčení prostoru.

Popis: Přesun do Site-19 v roce 1993. Původ objektu je zatím neznámý. Je tvořen z betonu a ocelových výztuží se stopami barvy ve spreji značky Krylon. SCP-173 je živé a vysoce nepřátelské. Objekt se nedokáže hýbat, pokud je v něčím zorném poli. Toto zorné pole nesmí být při kontaktu s SCP-173 narušeno ani na malý okamžik. Pracovníci pověření vstupem do jeho prostoru mají pokyn upozorňovat ostatní před mrknutím. Subjekt napadá lidi chytáním za krk, zlomením vazu, nebo uškrcením. V případě útoku musí zaměstnanci dodržovat zvláštní zadržovací postupy nebezpečných objektů Úrovně 4.

Zaměstnanci hlásí zvuky podobné tření kamene o kámen z prostoru SCP-173 v době, kdy v něm nikdo jiný není. To je považováno za normální a jakákoliv změna v tomto chování musí být okamžitě nahlášena dozorující ochrance.

Červenohnědá substance na podlaze je směs výkalů a krve. Původ těchto látek je neznámý. Zadržovací prostor SCP-173 musí být čištěn jednou za dva týdny.


Informace o tvůrci

Obrázek použitý v článku SCP-173 je umělecké dílo “Untitled 2004” od Izumi Kato. Fotografie byla pořízena Keisuke Yamamotem. Všechna práva si vyhrazují umělci.

SCP-173 je sekundární využití obrazu uměleckého díla “Untitled 2004”, Který byl vytvořen Izumi Kato. Koncept SCP-173 nemá žádný vztah s umělci originálního konceptu “Untitled 2004”.

The Sculpture, jeho podoba a fotografie nejsou vydány pod licencí Creative Commons. Pouze text tohoto článku je vydán pod Creative Commons. The Sculpture a jeho podoba nemůže být použita pro komerční účely. Izumi Kato se rozhodl umožnit použití obrazu “Untitled 2004” pro SCP pouze pro nekomerční účely.

Šílenec překládající SCP články na tento web. Rád čte komentáře ^-^

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na