°SCP-2062 ~ Kronecker

Leopold Kronecker.

Položka #: SCP-2062

Třída Objektu: Kronecker

Speciální Zadržovací Procedury: ASNR typu 3 (Analytický Webový Nadační Robot) OMICRON-20-PSI (“ Alan“) nepřetržitě sleduje a maže záznamy infikované SCP-2062 z Nadačního Seznamu SCP. Analogové verze infikovaných položek by měly být zničeny.

Dokument popisující SCP-2062 je jediným objektem, který Nadace klasifikuje jako Kronecker a nevykazuje anomální vlastnosti. Přiřazení jiných objektů do třídy Kronecker je zakázáno.

Popis: SCP-2062 je anomální třída objektů známých jako “Kronecker”, objevující se v náhodných počítačových záznamech objektů SCP. Záznamy infikované SCP-2062 spontánně mění Třídu Objektu, Speciální Zadržovací Procedury a Popis, včetně prohlášení, že tyto objekty již nejsou anomální a obsah záznam v těchto dokumentech již není vyžadován, zatímco v části s Popisem se často vyskytují přílohy s pokusem vyvrátit existenci anomálie. Odstranění úprav se nezdařilo. V tomto případě mohou být záznamy odstraněny z hlavního seznamu.

Výběr dokumentů, které SCP-2062 nakazí je čistě náhodný. Všechny změny provedené objektem se objeví v článku současně a jsou zobrazeny na jakémkoli zařízení, na kterém je infikovaný článek otevřen. Jakékoli analogové kopie dokumentace, jsou nicméně osvobozeny od tohoto účinku. Skenované analogové kopie se také zdají být nedotčeny SCP-2062. Změna čísla článku se také ukázala být účinným opatřením k eliminaci účinků SCP-2062, což mu umožňuje předělat úpravy.

SCP-2062-1 je IP adresa, ze které se provádějí abnormální úpravy. Pokusy o detekci zdroje anomálie na této adrese pomocí triangulace a standardních prostředků byly neúspěšné. Použití speciálního vybavení nakonfigurovaného pro práci s extradimenzionální topografií prokázalo, že signál z SCP-2062-1 pochází z extradimenzionálního prostoru. SCP-2062-1 se zdá být jediným signálem jenž uniká z této oblasti.

SCP-2062 také ovlivňuje jakýkoli článek označený následujícím kódem.

**Třída Objektu:** Kronecker

Tato anomálie může mít vliv na evidenci objektů SCP, jakož i osobních souborů zaměstnanců a dalších dokumentů. Úpravy SCP-2062 se provádějí vždy v následujícím vzoru: pokud je to možné, pokusí se SCP-2062 vyvrátit existenci objektu. Pokud to není možné, je účinek SCP-2062 omezen na stručné, nevýznamné komentáře k jednotlivým místům v dokumentu. Dokumenty úmyslně označené uvedeným kódem jsou nevratně ovlivněny SCP-2062: přejmenování nebo změna čísla dokumentu tento dopad neodstraní.

SCP-2062 nemá vliv na skutečný předmět jakékoli dokumentace, pouze na samotnou dokumentaci.

Dodatek: Leopold Kronecker (7 Prosince 1823 – 29 Prosince 1891) byl německý matematik, který studoval v oblasti algebry a teorií čísel. Kronecker byl nejlépe známý pro jeho citaci na teorii Georgea Cantora.

Die ganzen Zahlen hat der liebe Gott gemacht, alles andere ist Menschenwerk.

Bůh stvořil celá čísla, všechno ostatní je dílem člověka.

Zatímco SCP-2062 nenese žádné zdání ohledně záznamů o matematikovi Kroneckerovi, další studie záznamů Kroneckerova života a smrti jsou v plném proudu.


Tento překlad vyšel bez autorizované korektury. Pro více informací klikněte zde.

Metal is my guide.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
B Kanal Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
B Kanal
Host
B Kanal

Pěkný děkuji za překlad :3