SCP-251 ~ The Deceptive Snow Globe

SCP-251 13. října 2001

Položka #: SCP-251

Třída objektu: Euclid

Zvláštní Zadržovací Postupy: SCP-251 se má celou dobu uchovávat v uzavřeném kontejneru. Ať nikdo nevstupuje do kontejneru sám. Pokud je kdokoliv nalezen osamocen v kontejneru, po jakoukoliv dobu, tak se s ním nakládá jako s násilně nepřátelským a zabíjí se s extrémní předpojatostí.

Kontejner je po celou dobu chráněn ozbrojenou posádkou a strážní nemají nikdy nikomu dovolit, bez ohledu na úroveň bezpečnostní prověrky, pohybovat s artefaktem, nebo s ním být osamocen.

Z kontejneru mohou být slyšeny zvuky křiku, střelby a ohně. To je normální.

Popis: Původ neznámý. SCP-251 trvale vypadá jako malá sněžná koule. Je přiložena série fotografií, které zobrazují ten samý artefakt v různých časových obdobích. To naznačuje, že sněžná koule je přinejmenším částečně živá. Avšak, když je pozorována několika lidmi, tak v není očividný pohyb, kromě trvalé „vánice“. S SCP-251 nebylo pohnuto od té doby, kdy dorazilo na Site-19, ale „sněhové vločky“ dosud nepřestaly padat.

Znázorněné scény v SCP-251 jsou extrémně násilné a morbidní, občas znázorňují něco fantaskního, zatímco ve většině případů znázorňuje více realistickou brutalitu.

Všichni, kdož byli osamotě s SCP-251, po jakoukoliv dobu, se později projevovali extrémně násilně, xenofobně a emocionálně rozrušeně.

SCP-251 2. července 1997
SCP-251 25. listopadu 1993

 

Volnočasový překladatel všeho možného, který má rád čaj. #freetea

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na