SCP-343 ~ God

Položka #: SCP-343

Třída Subjektu: Safe

Zvláštní Zadržovací Postupy: SCP-343 sídlí v 6.1 m na 6.1 m (20 stop na 20 stop) velké místnosti v zařízení s minimální ostrahou v Site-17. Všechny věci o které si zažádá, by měli být obstarány a měl by být navštěvován alespoň jedním zaměstnancem každý den. Pokusy o přidání dalších bezpečnostních opatření, nebo vyžadování vyšších bezpečnostních pověření jsou z důvodu povahy SCP-343 zbytečné / nemožné (viz popis).

Popis : SCP-343 je mužského pohlaví, zdánlivě bez rasy, humanoidního vzhledu a se zdánlivou všemohoucností. SCP-343 byl nalezen v ulicích Prahy a zadržen potom co ho zaměstnanec viděl zmizet z ulic a znovu se objevit na střeše budovy. SCP-343 je “na dobré slovo” umístěn v jeho místnosti, protože snaha o zadržení se ukázala být neproveditelná (viz poznámky).

Dodatek #343-1: “SCP-343, místními zaměstnanci nazývaný “Bůh”, vypadá jako starý muž, ale jeho vlastnosti se liší od každého pozorovatele. Když jsem s ním poprvé mluvil, říkal že je stvořitel vesmíru. Když jsem ho požádal aby to prokázal, tak se zasmál, prošel skrz zeď jeho místnosti a o pár sekund později se vrátil s hamburgerem v ruce. Když jsem ho navštívil podruhé, cela která byla předtím prázdná byla kompletně vybavena starým nábytkem v anglickém stylu i s krbem a vypadala mnohem větší, než z venku. SCP-343 si užívá rozhovory s lidmi a zdá se, že má znalosti ohledně jakéhokoliv tématu. Z navštěvování SCP-343 se stala denní rutina pro mnohé místní zaměstnance a všichni zaměstnanci hlásí, že jsou šťastnější po každé jeho návštěvě. Pokusy zakázat k němu přístup zaměstnancům pod Úrovní 3 jsou neúspěšné. Stráže byly přiděleni aby hlídali místnost, ale místo toho říkali “Viď víte, že má rád společnost.” nebo krčí rameny. Vzhledem k tomu, že SCP-343 je dosud neškodný, všichni zaměstnanci k němu mají přístup a nějakým způsobem vždy mají čas se s ním setkat, tak dlouho, jak potřebují. Zatím nechávám tuto zprávu otevřenou, protože pokračuje další dotazování SCP-343.”- Doktor Beck

-[VAROVÁNÍ SL-4, nebo vyšší vyžadováno pro další přístup]-

Dodatek #343-2: V souvislosti s dokumentem 343-1a, nejsou k dipozici žádné nahrávky, nebo vůbec neexistují, podobně jako všechny nahrávky Doktora ████████████ ███████████ pracujícím s SCP-343 a Doktora Becka. Všichni zaměstnanci, kteří se se ptali na Dokument #343-1a tvrdí, že je ignorantský a že se nikdy nesetkali s Doktorem  ████████████ ███████████. V souvislosti s tím, vedoucí výzkumník Doktor Beck požádal o větší rotaci zaměstnanců “… ke zvýšení morálky v horších částech zařízení”. To je velmi podivná žádost a byla předmětem dalšího vyšetřování. Další zpozorované anomálie, jako je lepší zdravotní stav, větší spokojenost s prací a nižší úmrtnost v této části, vedly k vyhovění žádosti. Toto téma je nyní uzavřeno na základě příkazu O5-█.

Dodatek #343-3: Data nalezena ██/██/████ při rutinní prohlídce síťového disku Doktora ████████████ ███████████.

 

Dokument #343-1a: “[DATA ZTRACENA].. od [DATA VYŘAZENA] “návštěvníci” SCP-343 musí být dotazováni ohledně jejich záměru… [DATA ZTRACENA]..tázky vztahující se k jiným SCP mají být uvede… [DATA ZTRACENA].. příkazy Doktora ████████████ ███████████”

 

Dokument #343-1b: “[DATA ZTRACENA].. zdá se mi, že mé rozkazy zmizely. Tohle je poslední kapka, Dr. B… [DATA ZTRACENA]..echna moje hlášení a požadavky nadřízeným nebyli povšimnuty. Zítra jdu za SCP-343. podepsán Dr. ████████████ ███████████”

a lil' otaku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na