SCP-450 ~ Abandoned Federal Penitentiary

SCP-450

Položka #: SCP-450

Třída subjektu: Euclid

Zvláštní zadržovací postupy: SCP-450 má být po celý čas zamčené a zabezpečené, až na měsíční údržbu a úklid, což je podrobněji popsáno níže. Kterýkoliv civilista, nebo personál, jenž vstoupí do SCP-450 v jakoukoliv jinou dobu je považován za ztraceného, a nebudou se uskutečňovat žádné pokusy o záchranu.

Popis: SCP-450 je ulička smrti v opuštěné ██████████ federální věznici v █████████, ██. Vzdálenost od vchodu k popravišti je přibližně 166,5 metrů. Za elektrickým křeslem je na zdi umístěn složitý vzor nakreslený lidskou krví. Tento vzor se po určitém čase rozpadá kvůli přírodním podmínkám, proto musí být pravidelně udržován.

Blok je obydlen něčím, co vypadá jako jeden, nebo více nepřátelských přízračných entit. Přitahování pozornosti těchto subjektů je vždy fatální a může se uskutečnit při překročení následujících podmínek:

  • Vstup do uličky jinak než přes hlavní dveře
  • Pohyb o vyšší rychlosti než 0.25 metrů za sekundu
  • Zdržování se v uličce po dobu delší jak 25 minut
  • Vstup do uličky více než jednou za 24 hodin
  • Práce s jakýmkoliv elektronickým zařízením
  • Jakýkoliv zvuk hlasitější než 25 dB

Personálu, přidělenému k úklidu, je nařízeno chodit potichu středem hlavní chodby pomalým, ale stálým tempem. Při maximální opatrnosti trvá dojít k popravišti přibližně 11 minut. Personál má jen 3 minuty na úklid, aby jim zbylo dost času na bezpečný návrat.

Sluchové i vizuální halucinace (nevyjímaje přízračné hlasy, krvácející zdi a aktivity “poltergeistů”) jsou považovány za normální. Pokud nenastanou, je to důvod k obavám. Personálu je doporučeno se nezabývat žádnými mrtvolami, nadpřirozenými jevy nebo hnijícími ostatky.

Jsem vysoce funkční sociopat! Doufám, že na mě budete hodní.

5
Komentujte

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ShiroWataniAdik Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Adik
Člen
Adik

Zajímavé 🙂