SCP-666-J ~ Dr. Gerald’s Driving Skills

Dr. Geraldovi bylo řečeno, aby vzal obyčejný školní autobus plný pracovníků Třídy D do nedalekého zařízení. Nějak dokázal z jízdy udělat demoliční derby

Položka #: SCP-666-J

Třída Objektu: Euclid

Zvláštní Zadržovací Postupy: Pouze zaměstnanci Třídy D a Dr. Gerald se smí dostat do vozidla, které bude Dr. Gerald řídit. Připravte stejný počet vaků na mrtvoly, jako jaký je počet pasažérů ve vozidle, které bude řídit Dr. Gerald, bez něho samotného. Navíc pokud bude Dr. Gerald cestovat skrze obydlenou oblast, nebo jiné potencionálně nebezpečné prostředí (jaderné elektrárny, chemické rafinérie atd…) musí být v pohotovosti zdravotnické týmy.

Popis: Všechny osoby, které nastoupí do vozidla, nebo podstoupí jakýkoliv transport, který v jakékoliv formě ovládá Dr. Gerald, jsou odsouzeny k smrti. Testy ukázaly, že jsou zahubeni i ti, kteří z vozidla uniknou: většinou jsou sraženi jiným jedoucím vozidlem v řádu několika minut. Sám Dr. Gerald kupodivu vždy přežije a to i přes jakékoliv hrůzy, které vozidlo postihnou.

Navíc to vypadá, že všechny potencionálně nebezpečné objekty se stávají ještě více nebezpečné, pokud je v jejich okolí vozidlo s Dr. Geraldem. Nože pronikají hlouběji, než kam jim to dovoluje jejich ostrost, normálně benigní tankery s olejem se stanou pohybujícími se časovanými bombami, které explodují při nejemnějším dotyku, budovy ztratí svou pevnost a vypadá to, že chodci ztrácí veškerý pud sebezáchovy a vrhají se do cesty vozidla. I obyčejné jízdní kolo může způsobit devastaci jako tornádo úrovně T3.

Dodatek 666-1: Dr. Gerald se nikdy nesmí dostat do blízkosti 25 metrů k SCP-462.

Dodatek 666-2: Začal se formulovat plán jak zkonstruovat vozidlo, které by dokázalo zadržet SCP-682 na dostatečně dlouhou dobu, aby ho dokázal Dr. Gerald skutečně řídit.

Jak se mu tohle sakra podařilo s elektricky napájeným segwayem?
Výzkumný tým navrhl hypotézu, že i kolečkové brusle jsou z technického hlediska vozidlo. Tato hypotéza byla otestována jízdou Dr. Geralda na skejtu do velitelství ORIA v Teheránu. Měli pravdu.
10:07 AM, Březen 15, 2███. Přibližná rychlost: 4███ km/h
10:11 AM, Březen 15, 2███. Počet mrtvých: ██
Výsledek jízdy Dr. Geralda skrze město [VYMAZÁNO] na mopedu.
Máme tento pozemek v ████████, ███████ jen pro případ, že by bylo potřeba vyřadit z provozu nějaký druh SCP vozidla. Také je to jediné místo, na kterém může Dr. Gerald řídit bez povolení.
Šílenec překládající SCP články na tento web. Rád čte komentáře ^-^

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na