SCP-993 ~ Bobble The Clown

Statický snímek z epizody SCP-993: “Bobblyho Překvapení v Kuchyni”

Položka #: SCP-993

Třída subjektu: Safe

Zvláštní zadržovací postupy: Jakékoliv vysílání SCP-993 musí být zachyceno tak, jak je podrobně uvedeno v Protokolu Upsilon-Beta 3 a zablokováno proti veřejnému sledování. Všechna zachycená vysílání by měla být zaznamenána a uskladněna pro budoucí studování. Všechny subjekty, které zhlédnou SCP-993 musí být mladší 10ti let a po zhlédnutí a popsání epizody jim musí být podáváno Amnestikum Třídy-A.

Sledování SCP-993 musí být autorizováno třemi zaměstnanci Úrovně 4.

Popis: SCP-993 je dětský televizní pořad pojmenován “Klaun Bobbly”, poprvé vysílaný ██/██/19██. Vypadá to, že SCP-993 bylo vyrobeno ve stylu vzdělávacího animovaného seriálu, kde se primární děj ve většině epizod odvíjí od hlavní postavy Klauna Bobblyho, která se učí novou dovednost nebo aktivitu. Vypadá to, že pořad nemá žádné další obsazení a uspořádání programu se často mění mezi epizodami.

Anomální vlastnosti začnou být zřejmé, když je pořad sledován. Kdokoli, kdo ho sleduje ve věku deseti a více let, okamžitě upadne do bezvědomí a bude v něm po celou dobu jeho trvání. Některé subjekty později nahlásily bodavé bolesti hlavy bezprostředně před ztrátou vědomí.

Děti pod 10 let věku, dívající se na SCP-993 později oznámily, že pořad je učil a naváděl k aktivitám, jako je kanibalismus, vražda, mučení, [DATA SMAZÁNA]. Vypadá to, že všechny tyto aktivity se upevňují do mysli subjektu; opakované vystavení SCP-993, může vést k permanentním psychotickým a schizofrenním symptomům.

Epizody SCP-993 jsou pravidelně vysílány z neznámého místa, ale od ██/██/20██, jsou všechna vysílání zachycena díky Protokolu Upsilon-Beta 3 a zablokována.

Zápis epizod

Název Epizody Obsah
“Bobblyho překvapení v kuchyni” Epizoda se odehrává ve stereotypním americkém městečku. Klaun Bobbly unese jednoho obyvatele městečka k sobě domů. Jakmile Klaun Bobbly informuje diváka ohledně přípravy lidského masa, stáhne občana z kůže a začne ho vařit.
“Bobbly ve Velkém Městě” Epizoda se odehrává ve velkém americkém městě, nejspíše v New Yorku. Klaun Bobbly instruuje diváky jak nezjistitelně zakládat požáry, pomocí věcí jako je hořlavý repelent proti komárům. Na konci epizody, Klaun Bobbly zapálí velkou budovu a odchází. Obraz zůstává na hořící budově ještě další 3 minuty, než skončí epizoda. Během této doby je slyšet křik.
“Bobblyho Záludná Sobota” Epizoda se nejspíše odehrává v Londýně, protože je v ní viditelná věž Elizabeth Tower, ve které je umístěn Big Ben. Klaun Bobbly téměř celou epizodu tiše sleduje ženu. Když dorazí domů, Klaun Bobbly na ni zaútočí a zabije ji velkým řeznickým nožem. Na konci epizody, Klaun Bobbly vysvětluje, jak nebýt viděn v zalidněných oblastech.
“Bobbly Dostane Pravdu” Epizoda se odehrává ve válce, v zajateckém táboře. Klaun Bobbly mučí uvězněného vojáka a opakovaně se ho ptá na nesmyslné otázky. Na konci se zdá, že voják na zranění zapříčiněné mučením zemřel. Klaun Bobbly vysvětlí divákovi, jak způsobit bolestivé, ale ne smrtelné zranění.
“Bobbly Tě Nenávidí” Epizoda se odehrává v prázdné místnosti. Klaun Bobbly sedí na židli a po celých třicet minut epizody se na diváka rozlobeně dívá.
JDI DO [VULGÁRNÍ] JDI DO [VULGÁRNÍ] JDI DO [VULGÁRNÍ] Vypadá to, že se epizoda odehrává ve videoarchivu, v Site-██, kde jsou uloženy videonahrávky SCP-993. Klaun Bobbly naštvaně sděluje detaily ohledně prolomení zadržování několika SCP. Bobbly pak vysvětluje jak zabít výzkumníky zapojené do jejich zadržení a ukazuje detailní znalost jejich denních rutin a chování. Zejména je důležité poznamenat to, co se zdá být animovaná verze Dr. ████, která prochází okolo Bobblyho v druhé polovině epizody. Hodiny na zdi ukazují čas ██:██ PM. Dr. █████ potvrdil, že v tuto dobu opravdu šel kolem archivu SCP-993.

"Lidi se v dnešní době skoro nedívají, kdo si toho všiml? Jsou jen samá fotografie a ten elektrický internet..."

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na