SCP-999 ~ The Tickle Monster

SCP-999

Položka #: SCP-999

Třída Subjektu: Safe

Zvláštní Zadržovací Postupy: SCP-999 se může volně toulat po zařízení, pokud si to přeje. Jinak ale musí zůstat ve svojí ohradě. Subjekt není oprávněn opouštět svou ohradu v noci nebo kdykoliv opouštět zařízení. Ohrada musí být udržována v čistotě a jídlo musí být doplňováno dvakrát denně. Všichni zaměstnanci mají povolený přístup do zadržovacího prostoru SCP-999, ale pouze pokud mají přestávku a nejsou zrovna přiděleni k jiným úkolům. Se subjektem si lidé hrají, když jsou znudění a musí s ním mluvit v klidném a neohrožujícím tónu.

Popis: SCP-999 je velká, amorfní, želatinová hmota průsvitného oranžového slizu, vážícího přibližně 54 kg s konzistencí podobnou arašídovému máslu. Velikost a tvar objektu se neustále mění, ačkoli většinou je jeho velikost srovnatelná se sedacím pytlem. SCP-999 je na olejové bázi, ale jeho složení je moderní vědě neznámé. Kromě tenké, průhledné membrány obklopující jeho tělo se zdá, že subjekt nemá žádné orgány k mluvení.

Osobnost subjektu se dá nejlépe popsat jako hravá a psu-podobná. Kdykoliv se k němu někdo přiblíží, tak SCP-999 reaguje s ohromným nadšením, doplazí se k nejbližší osobě, začne na ni skákat, “objímat” ji párem pseudo-ploutví a třetí pseudo-ploutví se mazlí s obličejem člověka a po celou dobu vydává vysoký, kvílivý a hekavý zvuk. Povrch SCP-999 vydává příjemnou vůni, která se liší podle toho, s kým zrovna je. Zaznamenané vůně zahrnují čokoládu, čerstvě vyprané prádlo, slaninu, růže a Play-Doh™

Jednoduše dotýkání se povrchu SCP-999 působí okamžitou euforii, která zesílí při delším vystavení SCP-999 a vydrží dlouho po oddělení od stvoření. Oblíbená aktivita subjektu jsou “lechtající zápasy”. Subjekt zcela obklopí člověka od krku dolů a lechtá ho, dokud ho nepožádá, aby přestal.

I přes to že bytost reaguje na každého, tak se zdá že má zvláštní zájem o ty, kteří jsou nešťastní, nebo nějakým způsobem ranění. Osoby trpící chronickou depresí se po interakci s SCP-999 vrátí do kompletně zdravého stavu s velice pozitivním pohledem na život. Diskutuje se o možnosti marketingového využití SCP-999 jako antidepresiva.

Mimo své hravé chování se zdá, že SCP-999 miluje všechna zvířata (zejména lidi), odmítá jíst jakékoliv maso a dokonce riskuje svůj vlastní život, aby ochránil ostatní. Dokonce je ochoten skočit před člověka a koupit kulku která na něj byla vystřelena. Intelekt subjektu je diskutabilní, ale i když se chová dětinsky, tak se zdá že rozumí lidské mluvě a rozumí moderním technologiím (včetně zbraní). Strava stvoření se převážně skládá ze sladkostí a bonbónů. M&M’s™ a oplatky Necco™ patří mezi jeho oblíbené. Způsob, jakým se stravuje je podobný způsobu, jakým se krmí Měňavky.

Dodatek k SCP-999-A: Následující text je zpráva z experimentu, ve kterém je SCP-682 vystaven SCP-999 v naději, že bude omezovat všemocný vztek tvora.

SCP-999 je vpuštěn do zadržovacího prostoru SCP-682. SCP-999 se okamžitě začíná plazit směrem k SCP-682

999: (vzrušeně žvatlá)

682: (nesrozumitelně vrčí) Co to je?

SCP-999 se hýbe před SCP-682, skáče nahorů a dolů, mezitím co vydává své vysoké, kuckavé zvuky

682: (sténá) Nechutný…

SCP-682 okamžitě dupl na SCP-999 a kompletně ho rozplácl. Pozorovatelé už chtěli experiment přerušit, když SCP-682 znovu promluvil

682: (zavrčení) Hmmm? (nesrozumitelně) co je to… (potichu vydává zvuk podobný mírnému smíchu) Cítím všechno… uvnitř…

SCP-999 byl spatřen jak šplhá nahorů mezi prsty SCP-682, po stranách a kolem krku, kde se chytil a začal ho jemně mazlit s jeho pseudo-ploutví. Postupně se na obličeji SCP-682 objevil široký úsměv

682: (hluboké chichotání) Cítím se… tak… šťastný. Šťastný… (směje se) šťastný… šťastný…

SCP-682 Opakuje slovo “šťastný” několik minut a příležitostně se směje, než se jeho stav vystupňuje do nepřetržitého smíchu. Jak smích pokračoval, tak se SCP-682 začal převalovat na zádech a mlátit do podlahy ocasem s nebezpečnou silou.

682: (směje se a křičí) Přestaň! Žádné lechtání! (dále se směje)

SCP-682 a SCP-999 pokračují v “lehtacím souboji” dokud SCP-682 konečně neodpadne a neusne s úsměvem na obličeji. Po patnácti minutách bez jakékoliv aktivity, dva D-class zaměstnanci vstupují do místnosti pro navrácení SCP-999. Když bylo SCP-999 odstraněno, tak se SCP-682 okamžitě probudilo a vypustilo ze svého těla neindentifikovatelnou vlnu energie a při tom se maniakálně smálo.

Všechny osoby v dosahu vlny upadají do ochromujícího záchvatu smíchu, čímž umožňují SCP-682 uniknout a zabít všechno co mu stojí v cestě. Mezitím SCP-999 rychle zachraňuje co nejvíce lidí dokáže, tím že je bere na bezpečné místo pro vzpamatování se z “vlny smíchu” SCP-682, dokud agenti nepřemohou a znovu neuzavřou SCP-682.

I přes to jakou tragédii SCP-682 v zařízení způsobilo, SCP-999 nedalo najevo žádný strach vůči SCP-682 a dokonce naznačil, že si chce s SCP-682 “hrát” znovu. Nicméně SCP-682 zmínil “Ta malá špinavá hrouda může [DATA VYMAZÁNA] a zemřít.

Memo od Dr. █████: “Přes to že byl test neúspěšný a skončil tragédií, tak to byla ta nezábavnější věc, kterou jsem kdy viděl. Nikdy by mě nenapadlo, že přijde den, kdy mi bude připadat SCP-682 “roztomilé”. Prosím pošlete mi kopii záznamu z bezpečnostních kamer ASAP.”

Šílenec překládající SCP články na tento web. Rád čte komentáře ^-^

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KurokiSuzu-kunShiroCABOOM Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Kuroki
Host
Kuroki

Toto SCP mám ráda, protože dodává mezi SCP celkově dojem, že mohou být i hodná roztomilá stvoření. :3

Suzu-kun
Host
Suzu-kun

SCP-999 by sa mi zišlo 😀

CABOOM
Host
CABOOM

😀 Jeden z mojich obľúbených. Arigato za preklad!